Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учителката казала на учениците всеки да си донесе домашния любимец за следващия час по биология. Всички донесли кученца, котки, костенурки, рибки... Все страхотни животинки. Добре отгледани и пригласени за изложба. Започнала Марийка: -Това е моето кученце, храним го със специални храни, всеки ден го къпем, то е най-красивото кученце на света. Всички деца пляскали. Минали още няколко деца и дошъл ред на Иванчо. Учителката го запитала: -Какво е това Иванчо, всички са донесли красиви животинки - кученца, котки, рибки, зайчета, а твоето някакво опърпано, оръфано, проскубано, смачкано - на абсолютно нищо не прилича. -Това е морско свинче, госпожо. - отговорил Иванчо. -Е как морско свинче бе Иванчо, виж морското свинче на Гошко, колко е хубаво... А твоето цялото проскубано, окъсано и смачкано... -Еми това е от тиксото, госпожо... -Какво тиксо бе Иванчо? -Еми докато го чукам го овивам с тиксо да не се пръсне като свърша :)
Иванчо и Марийка 3,598 прегледа
Следващ →

Още вицове