Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учителката казала на учениците всеки да си донесе домашния любимец за следващия час по биология. Всички донесли кученца, котки, костенурки, рибки... Все страхотни животинки. Добре отгледани и пригласени за изложба. Започнала Марийка: -Това е моето кученце, храним го със специални храни, всеки ден го къпем, то е най-красивото кученце на света. Всички деца пляскали. Минали още няколко деца и дошъл ред на Иванчо. Учителката го запитала: -Какво е това Иванчо, всички са донесли красиви животинки - кученца, котки, рибки, зайчета, а твоето някакво опърпано, оръфано, проскубано, смачкано - на абсолютно нищо не прилича. -Това е морско свинче, госпожо. - отговорил Иванчо. -Е как морско свинче бе Иванчо, виж морското свинче на Гошко, колко е хубаво... А твоето цялото проскубано, окъсано и смачкано... -Еми това е от тиксото, госпожо... -Какво тиксо бе Иванчо? -Еми докато го чукам го овивам с тиксо да не се пръсне като свърша :)
Иванчо и Марийка 3,597 прегледа
Следващ →

Още вицове

В малка фирма правят преместване на бюрото на секретарката, което върви комплект с компа. Тя пита началството: - Шефе, защо е това местене? - Бе, чух, че компютрите бивали поразявани от разни вируси. В туй време само някой грип ми липсва. Тъй че, тая машина - по-далеч от мен. Служителите на "Топлофикация" са заплашили в случай на неповишаване на заплатите им, да не спират парното цялото лято. Синоптиците изгубиха каса бира на бас с болен от ревматизъм! Добрата фея приготвя Пепеляшка за бала в двореца и дава последни напътствия: -Мило дете и не забравяй че в 12 часа всичко ще се превърне в тикви :конете , каретата , кочияша , хубавата ти рокля ......всичко. -А сега върви мое дете . В 11. 59 добрата фея се плеснала по челото и казала: - Мале забравих да спомена на Пепеляшка че в 12. 00 и тампона и ще се превърне в тиква ..... Пияница се прибира у дома в един часът и иска жена му да не го усети. Отваря тихо вратата, заключва внимателно, но точно в този момент кукувичката на часовника изкуква един път и жена му се събужда и се развиква: <BR>- Прибираш се толкова късно в един през нощта! Постоянно седиш по кръчмите и не се прибираш! <BR>Мъжът отговаря: <BR>- Ама как така се прибирам в един през нощта?! Сега е десет часът. <BR>- Как десет часът? Кукувичката на часовника изкука само един път. Значи е един часът. <BR>- Ами ти к’во искаш, ма? Да не искаш и нулата да ти я изкука?