Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Два часа през нощта. Прерия. Джо спи. Чува се конски тропот. Джо става, обува си панталоните, взима пушката и застава до прозореца. - Джо, имаш ли сол? - пита новодошлият. - Нямам. Той си отива. Джо оставя пушката, съблича се и си ляга. Три часа през нощта. Джо спи. В тишината се чува конски тропот. Джо става, обува се, взима пушката и застава до прозореца. - Какво искаш пак? - пита Джо. - Донесох ти сол, Джо.
Разни 1,818 прегледа
Следващ →

Още вицове

Идва момиче на гости при програмист. Той предлага: - Чай, кафе, Интернет? Направих си първата татуировка и наистина болеше. Мисля си за следващата, ако въобще се престраша, да сложа по-хладка вода. Знаменитият английски актьор Едмунд Кин влязъл в една гостилница в Дъблин. Нахранил се богато и казал на гостилничаря: - Никой в Англия не се е нахранвал така, както аз днеска. - С изключение на кмета на Дъблин - отвърнал съдържателят. - Не, без изключение! - Моля, тук винаги и за всичко трябва да се изключва кметът на Дъблин. По традиция той винаги във всичко е пръв. Кин обаче не отстъпил. Скоро спорът се разразил дотам, че и двамата трябвало да се явят в градския съд. Тук артистът бил осъден да заплати 5 лири глоба понеже нарушил местния обичай. Кин заплатил глобата и рекъл: - Не зная да има на света по-глупав човек от тоя гостилничар. - И бързо добавил: - Разбира се, с изключение на кмета на Дъблин. Елеонора Ненкова отива при доктор Николай и го пита: - Докторе, защо не мога да си родя детето? - Изяш една маса и ще го родиш. Елеонора изяла масата от хола, но бебето така и не се родило. Отишла отново при доктора и го пита: - Докторе, защо се ражда бебето? - Изяш един стол и ще се роди. Тя изяла цели три стола, но детето пак не се родило. Отишла пак при доктора: - Докторе, пак не се ражда! - Изяш една китара и гарантирам, че ще се роди. Изяла Елеонора китарата на мъжа си, но дете не излиза... Отишла отчаяна при диктора: - Докторе, пак не се ражда! Докторът пуснал скенера и какво да види: детето седнало на стола, сложило краката на масата, държи китарата и си пее: "Няма да изляза, на-на най-на... Тук ще си остана, на-на най-на!" Понякога, когато сме ядосани, имаме право да бъдем ядосани, но това не ни дава право да бъдем жестоки.