Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В гората построили модерна диско тоалетна. Дошла мечката и казала на заека (диджея): - Пусни ми чалга... Заека пуснал чалга. Дошъл орелът и казал: - Пусни ми рап.... Заека пуснал рап. Дошъл вълкът: - Пусни ми нещо, само да има музика... Заека пуснал. След 5 мин лисицата идва и вижда, че вълкът гони заека: - Вълчо, защо гониш зайко? Вълкът: - Как защо? Аз, имам разтройство пък той, ми пуснал химна на България.
Животни 3,239 прегледа
Следващ →

Още вицове

Заклинания и молитви работят само за тези, които живеят лицензирана версия на живота. Продава се микровълнова печка със запаси от микровълнови дърва. Иванчо на Марийка: - Хайде да си играем на семейство! - Как Иванчо? - Първо ще се наебем, а после ще се разделим поради несходство в характерите.. - Господине, много Ви е умно кучето! - Ами,умно..Тази седмица два пъти си забравя ключовете. Елеонора Ненкова отива при доктор Николай и го пита: - Докторе, защо не мога да си родя детето? - Изяш една маса и ще го родиш. Елеонора изяла масата от хола, но бебето така и не се родило. Отишла отново при доктора и го пита: - Докторе, защо се ражда бебето? - Изяш един стол и ще се роди. Тя изяла цели три стола, но детето пак не се родило. Отишла пак при доктора: - Докторе, пак не се ражда! - Изяш една китара и гарантирам, че ще се роди. Изяла Елеонора китарата на мъжа си, но дете не излиза... Отишла отчаяна при диктора: - Докторе, пак не се ражда! Докторът пуснал скенера и какво да види: детето седнало на стола, сложило краката на масата, държи китарата и си пее: "Няма да изляза, на-на най-на... Тук ще си остана, на-на най-на!"