Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вървели си по една горска пътечка Бай Ганьо, турчина и французина в колона по един. Първи вървял турчина, след него французина и накрая Бай Ганьо. И както си вървели турчина възкликнал: - Я злато! - Уау! -казал французинът. - За мене! - казал българина и си го прибрал. Продължили те нататък и турчина гледа някакъв скъпоценен камък. - Я какво ли е това? - казал той. - Тва е диамант! - отбелязал французинът. - О, така ли, я той ми мирише на моя джоб! - казал Бай Ганьо и си го прибрал. Ядосал се турчина, че все Бай Ганьо обира нещата, които намират и решил да застане той отзад. И така сменили се те и продължават по пътеката. - Лайнооооооо! - Мирише!!! - За мене!!!Ам ам ам.
Семейни 3,132 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един разказва на приятел: - Прибирам се вчера вкъщи с пет литра бира, но на стълбите се спънах и паднах! - И какво? Отиде ли бирата? - Не, стиснах зъби силно и не си отворих устата. Всестранно недоразвита личност... Един мъж е при любовницата си, когато късно вечерта съпругът й изненадващо се връща по-рано от командировка. Вратата предвидливо е заключена и на съпруга се налага да звъни и да чака. Тя се показва на вратата, наметнала на голо един халат, прегръща го с една ръка, а в другата му подава тобичката с боклук. - Мили, радвам се, че се върна, но преди да си се изкъпал, би ли да изхвърлил боклука, докато аз спретна леглото? Съпругът грабва кофата и се запътва навън, а през това време любовникът се измъква тихичко. И си мисли: "Страхотна жена - хем хубава, хем умна!" Мъжът в това време си мисли: "Майка ти мръсна, откъде те намерих такава - хем грозна, хем мързелива"... Четирима мъже седели в бар, когато единият станал и отишъл до тоалетната. Докато го нямало, другите трима се заговорили за синовете си. Първият казал: - Моят много ме притесняваше. Чудех се дали ще излезе нещо от него. Но сега съм доволен от него. Има магазин за автомобили и наскоро купи на най-добрия си приятел нова кола. Вторият казал: - Моят хич не го биваше в училище. Носеше само двойки. Но се оправи. Сега се гордея с него. Има банка и наскоро подари на най-добрия си приятел акции за един милион долара. Третият казал: - И на моя син не му вървеше в училище, но сега се справя добре. Има зоомагазин и наскоро подари на най-добрия си приятел кученце. В този момент четвъртият мъж се върнал от тоалетната. - Говорехме за синовете си - казали другите. - Моят ми носеше само главоболия - споделил четвъртият. - Педал е, обаче всичко се оправи. И много го харесват. Наскоро един от гаджетата му му купи нова кола, друг му даде акции за един милион долара, а трети му подари кученце. - Петьо, писна ми от това кю, искам визуално общуване? - А имаш ли уеб камера?