Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
И така не е зле!.. Помислих си аз, хвърляйки чехъл по котката, а улучвайки тъщата в челото.
Семейни 2,801 прегледа
Следващ →

Още вицове

Някакъв човек отива на посещение в лудницата, и вижда всичките болни качени на покрива. Хващат някой, хвърлят го долу, а той се кефи докато пада… Поглежда човека купчината трупове долу и им вика: - Какво правите бе, идиоти! - Ами играем си на самолети. - А къде ви е докторът? - Него го пратихме още с първия полет. - Чу ли, че Стоичков го е закъсал с парите май? - Ти пък! Глупости! - Да, бе! През час се хвали по радиото, че последното му попадение е гражданска отговорност за три месеца...щом не може да си вземе за година.. - Докторе, от близо седмица страдам от безсъние. - И какви по-точно са оплакванията? – Ами, будя се някъде към два - два и половина и не мога да заспя повече. - Хмм... Най-вероятно стресът е причината. С какво се занимавате?...прочети още тук http://cur.lv/cr1k5 Най-лесния начин да се накара един мъж да направи нещо вкъщи - е да се спомене, че сигурно вече е доста стар, за да направи това... Как спят мъжете: До 1 годинка-с приказки. До 10години-с мечти. До 20години-с музика. До 30години-с жена. До 40години-пак с жена,но чужда. До 50години-с всяка жена. До 60години-с електрическа възглавница. До 70години-със затворен прозорец.