Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Момиче се глези на приятеля си : - Скъпи, трябва да си направя френски маникюр! А момчето я гледа неразбиращо: - Ааа.. тоя френски маникюр ... нещо свързано със смучене на нокти ли е ?
Разни 2,027 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пловдивска болница.Стар дядо чака пред кабинета на доктора.Влиза и се оплаква: - Докторе,много ме боли кръста. -Дядо,от тука тръгваш и на бегом до Асеновград и ще ти мине. - Абе ти подиграваш ли се с мен?-и излязъл На другият ден пак: - Докторе,още повече ме боли кръста. - Нали ти казах,тичаш до Асеновград и ще ти мине. - Абе момче,ти знаеш ли къде чак е Асеновград,аз съм стар човек. - Айде дядо тичай до там и ще видиш какво младо момиче ще те чака там. - Що не каза,бе докторе по-рано,ми че то ей го де е Асеновград,за колко ще ида и ще се върна. Oт Властелина на пръстените: Гандалф и Фродо седят пред камината и Гандалф пуска пръстена в огъня. След това казва на Фродо: - Вземи го. Студен е. Виждаш ли някакъв надпис? - Не няма нищо. - Погледни пак. - А да има нещо! - Прочети какво пише! - Made in China! - От това се страхувах!!!!!! Медицинска сестра се кара на болния : - Стига си гледал телевизия ! Лягай във леглото ! - Ами ако ни хванат ? В автобуса пътник показва на контрольора карта. - Но това е ученическа карта, господине. Ще ви глобя. - Ами, само си представете колко дълго чаках вашия автобус! Две костенурки в пустинята. Водата е на привършване. Едната казала: "Отивам за вода, в напръсника има три капки, да не ги изпиеш до като се върна?" "Няма", обещала другата. ...Изминал цял месец! Тогава тази , която останала при напръсника, се опитала да отпие една капка. В тоя момент зад една дюна се чуло: "Ако ще си правим номера, по-добре да не тръгвам?!?"