Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Докторе, много ли е сериозно?- пита един пациент. На колко си години?- пита лекарят. Скоро ще навърша 30. А-а, няма, няма!- отговаря докторът.
Други 2,040 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако срещнеш някого, чиято душа не е в хармония с твоята, изпрати му любов и продължи нататък. Уейн Дайър Уважаеми клиенти! Фирма "Садо-Мазо" има удоволствието да ви предложи някои нови продукти: - татуировка с изображение на Мохамед - тениска с изображението на Мохамед за любимата Ви тъща - лепенка с лика на Мохамед за вашата любима кола - склуптура на Мохамед, казваща цитати и пееща в естествен ръст, като подарък за любимия шеф - конструктор "Направи си сам мохамед" - компютърна игра "70-те девици срещу Мохамед" - Тате, учителката по математика те вика. — Какво се е случило? — Тя ме пита: „Колко е 9*7?“, а аз й казвам: „63“, тя пита: „А 7*9?“, а аз: — Същия х*й е… — Наистина, същото е – чуди се бащата, – Добре, ще отида. На следващия ден синът пита: — Тате, а ти в училището ходи ли? — Още не съм. — Като отидеш, отиди и до учителя по физкултура. — Защо? — Имахме час, той ме накара да си вдигна вдясната ръка, вдигнах. После лявата, вдигнах я, после ме накара да си вдигна десния крака, аз го вдигнах. А сега, казва, вдигни левия. А аз му отговоря: „А на х*я ли си да стоя?“ — Наистина, – казва бащата, – добре, ще отида. На следващия ден синът пак пита: — Тате, ти в училище беше ли? — Още не. — Не отивай, изключиха ме. — Защо? — Викнаха ме при директора, влизам при него, а там седят учителката по математика, учителя по физкултура и учителката по география. — А учителката по география за чий х*й е дошла? — Аз попитах същото! Младеж е на военна комисия. Лекарят казва: - Момче! Сега ще ти покажа магия! Искаш ли? - Добре! - казва наборникът - Сега. Наведи се! Събуй гащи! Така. Виждаш ли лявата ми ръка пред себе си? - Да. - А дясната? - Да. - А усещаш ли палеца ми дълбоко в задника си? - Даааа !! - Това е! Вуду - магия-я-я-я ! - 15 презерватива, моля! - Торбичка искате ли? - Не, моята е хубавица.