Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо нахълтва в спалнята на родителите си и ги заварва на калъп. Бащата отгоре, майката отдолу. -Ехааааа, конче. Уха-ха. Мамо, тате, може ли и аз да играя с вас. Нямало какво да правят майката и бащата и се съгласили. Яхнал Иванчо баща си, както го правят каубоите, а той продължил своите занимания. Не след дълго майката започва да стене. Иванчо: -Уха-ха, тате. Много внимавай, защото точно на това място, обикновено падам от пощаджията...
Разни 2,165 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама се срещнали на пътя и единият попитал: - Имаш ли майка? - Не, сгази я трактор! - Баща имаш ли? - Не, сгази го трактор! - А, сестра имаш ли? - Не, сгази я трактор! - Ми, какво имаш ти? - Трактор! Учител по география пита ученик: - Каде се намира най-плодородната земя? - Пред вратата на националния ни отбор. На един лекар му омръзнало от пациентите и работата му. Решил, че на всички ще поставя диагноза рак. Влиза първия пациент:<BR>- Аааа... докторе тука нещо ме боли ръката, дали...<BR>Доктора:<BR>- А рак е, рак е, аре бегай...<BR>Влиза втория пациент:<BR>- Имам болка в коляното нещо, в ставата...<BR>Доктора:<BR>- Аааа рак е със сигурност!<BR>Влиза трети:<BR>- Докторе ужасна болка в главата не ми дава мира и аналгина не помага, дали...<BR>Доктора:<BR>- Съжалявам но е рак... просто рак е и т’ва си е!<BR>Влиза следващ пациент:<BR>- Тука нещо бъбреците ме наболяват...<BR>Доктора:<BR>- А рак е категорично... Лекувайте се... рак...<BR>Пациента:<BR>- Ама то са камъни в бъбреците...<BR>Доктора:<BR>- НЕ! Рак е... Камъни, камъни и под тех раци, раци, раци... Един се хвали: - Днес сутринта на тръгване преди работа пляснах жената по задника, а като се върнах още се тресеше задника й! - Аре стига, толкова ли е голям? - Не, днес бях на работа 20 минути... ---- Днес(19.12) "работния" ден на депутатите продължи под 30 минути и излязоха във коледна ваканция до...14-ти януари. Жена се кара на мъжа си: — Отново на сън изреждаше различни марки ракии! — Какво да правя, вече и на сън ли не може да поседя в кръчмата?