Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Изгубена е голяма и много злобна каракачанка в квартал Надежда... Моля, който я намери... нека ми прости!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Патрулиращ полицай: Съобщаваме за убийство на улица Сан Стефано 13. Пострадали няма.
Черен хумор
03.10.2017
1,963 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Тате, ти защо се ожени за мама? Бащата се обръща към съпругата си и казва: - Виждаш ли, даже детето се чуди.
Две приятелки си споделят: - Мъжът ми има голям проблем с алкохола - казала едната - пие като свиня по цели нощи. - О-о-о и моят имаше такъв проблем обаче аз го отказах от алкохола. - Как?!?! - Ми... значи слагаш в мазето едно буре с ракия и пускаш вътре една умряла котка. После затваряш мъжа си в мазето. В първия момент ще се зарадва, като види бурето с ракия, но когато го отвори и види котката ще се погнуси и няма да докосне повече алкохол... И така жената послушала приятелката си и затворила мъжа си в мазето при бурето с ракията... На следващия ден решила да види какво прави мъжът й и отворила вратата на мазето, а мъжа й седна върху празната бъчва, стиска котето и му вика: - Коте пусни още 100 грама!!!
Малко момиченце случайно вижда баща си гол в банята. Веднага тича при майка си и пита: - Мамо, мамо, а какво е това между краката на татко? Майката: - Това, дъще, е една много важна част... Ако не беше тя, то и теб нямаше да те има... - замисля се за момент, - то и мен също нямаше да ме има...
Две жени на военни си приказват: - Пенке !!! Моя се прибира с цветя !!! Пак трябва да си отварям краката !!! - Що ма Сийке ? У вас вази нямате ли ???
- Тези бикини сигурно са много скъпи? - Защо мислиш така? - Защото ги носиш така, че всички да ги видят.