Попитали децата в детската градина:
- Къде са най-хубавите играчки на света?
- В България! - дружно отговорили те.
- Къде са най-вкусните лакомства на света?
- В България! - дружно отговорили те.
- Къде можем да четем каквито книжки си искаме?
- В България! - дружно отговорили те.
По едно време гледат Иванчо плаче.
- Защо плачеш бе, мойто момче? - попитала учителката.
- Ииискам и аааз да живея в Българияяя...
Иванчо:
- Много те харесвам Марийке и искам да те наеба!
- Как не те е срам! По такъв груб начин! Покани ме на заведение, купи ми нещо, ако дадеш някой лев пък допълнително ще стигнем до положително решение в твой интерес..
- Еййй, много си се изтарикатила ма! Ти като правителството га водеше преговорите за Европейския съюз!!