Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Отишли група блондинки в бар и си поръчали шампанско. През цялата вечер скандирали: - Две години! Две години! Заинтригуван, барманът ги попитал: - Празнувате ли нещо, момичета? - Да! - отвърнали те - Купихме си пъзел, на който пишеше от три до пет години, а ние го наредихме за две!
Блондинки 3,240 прегледа
Следващ →

Още вицове

Изпращат младеж в армията. Гаджето му казва: - Дай ми твоя фотография. Младежът търси в шкафчето си — нищо подходящо няма, само една фотография, на която приятелите му са го снимали гол. Той я разрязва наполовина и дава горната част на девойката: - Ето ти за спомен, извинявай, но беше малко намачкана. Тук се обажда баба му: - А на мен фотография? И аз искам. Е, бабичката е стара и сляпа, какво ли ще види? Дал й долната част на снимката. Бабката поглежда снимката и се облива в сълзи: - Ах! На дядо си си се метнал. Както винаги небръснат. Както винаги вратовръзката накриво... Пациент влиза при психиатъра, сяда нервно, вади няколко цигари от джоба си и с треперещи ръце пъхва 3-4 в устата си и две в ноздрите. - Ясно, - казва психиатърът, - мога ли да ви помогна с нещо? - Можеш. Дай едно огънче! Попитали българина като прави секс дали партньорката му вика. Той отговаря : -Ми вика като свърша се бърша от пердето . Пита слушател на Радио Ереван: - Какво е целувка? - Целувка ли!? Ами, устно спорозумение за ползване на долния етаж под наем. Днес е четвъртък. Това е по-кофти от събота. Но е по-добре от вторник. Още по-добре пък е от понеделник. Но пък е по-зле от петък. Е, все е по-добре и от срядата. Но малко. Ще ви кажа още. Четвъртък е много по-добре и от неделя. Защото след неделя е понеделник. а след четвърък е петък :-).