Една блондинка разправя на приятелката си:
- Прибирам се снощи, влизам в една тъмна уличка, а срещу мене трима съмнителни. Завивам в съседната улица - те след мене. Влизам в един подлез - те ме настигат. Завивам зад ъгъла - а там полицейски патрул. Тъкмо бяха почнали да се подреждат нещата...
Отишли група блондинки в бар и си поръчали шампанско. През цялата вечер скандирали:
- Две години! Две години!
Заинтригуван, барманът ги попитал:
- Празнувате ли нещо, момичета?
- Да! - отвърнали те - Купихме си пъзел, на който пишеше от три до пет години, а ние го наредихме за две!