Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Hа един борец му се родило дете и той отишъл до болницата, за да разбере какво е. - Момиче! Две и петстотин! - казала акушерката. Борецът отвърнал: - Марки или долари?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Един приятел пита друг: -Ти знаеш ли защо синия кит опложда женската във водата? -Не защо? -Ми ти как мислиш се овлажнява 3 тона п*тка.
Животни
03.10.2017
3,075 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един човек, уморен от живота, се обръща към господ: - Господи, какво става с този свят? Наоколо пълно с лъжа, кражби, пиянство, разврат! Господи, защо не въведеш малко ред, не изчистиш тази цялата мръсотия, не възстановиш справедливостта? Отворило се небето и чул гласа Божи: - Приятелю, само честно ми кажи, ти обичаш ли да работиш? - Не, - признал си мъжът. - Аз съм те създал по мой образ и подобие. Сега разбра ли?
Съпрузи са при свещеника: - Отче, искаме да се разведем! Отчето взима едно огромно евангелие и прасва по главата и двамата. - Още ли искате? - Да! Пак ги прасва. - А сега? - Да! Още дълги ли така ще правите? - Да, нали се заклехте на евангелието с "Докато смъртта ни раздели".
Седи мъж в бара и пие уиски. Покрай масата му минава монахиня. Приближава се към него и казва: - Как може да пропиляваш живота си в това пристанище на разврат и блудства! - Ама няма никакъв разврат тука, сестра... - Ана! - гневно отговаря монахинята. - Да, сестра Ана, всичко е нормално, просто си седя тука и си пия... - И това е противно на Господа... - Стига, бе, сестра Ана, пробвай и ще видиш.... - Не! - възмутено отговаря монахинята. - Как може да си сигурна, когато не си опитала. Дай да ти поръчам едно пиене.... - Да, да, да видят всички как монахиня се налива с алкохол... - Няма, бе! Ще кажа на бармана да го сложи в чаша от кафе. Монахинята неохотно се съгласява. Мъжът отива на бара и поръчва: - Две уискита, едното в чаша от кафе! Барманът се обръща към него и пита: - Кво, пак ли сестра АНА?
Ако някой върши вашата работа вместо вас, значи сте началник.
- Добре де, добре, - казва мъж на жена по време на поредната семейна сцена. - Ти си ангел, а аз съм чудовище, ти ще попаднеш в рая, а аз в ада, поне ще си почина от твоите скандали. След някой ден се случила автомобилна катастрофа с автомобила им... бум, бам, черен тунел... Мъжът се оглежда: обикновена стая, но нещо не е както трябва, безтегловност някаква, умрял ли е? И жената е тук и му се усмихва... - Къде съм Господи? - Ти много съгрешава, - чува се гласа на Господ, - пиеше, изневеряваше. Твоето наказание - ще слушаш вечно упреците на жена си. Ти си в ада. - Господи, а защо жената е тук? - пита нещастникът. - А за нея това е рай... - казал Господ.