Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не е срамно да си поискаш, срамно е да ти откажат!
Бисери 3,174 прегледа
Следващ →

Още вицове

Животните в гората решили да направят актьорска група.Събрали се Вълкът, Заекът и Хамстерът. - Тъй като ще сме актьорска група трябва да си измислим актьорски прякори. Аз тък като съм вълк ще съм Вуйо.-казал вълкът - Аз съм заек-ще се казвам Зуйо.-казал заекът. Хамстерът гледал, гледал и казал: - Аз се отказвам. Клиент поръчва песен в кръчмата: - Искам една песен - трапезно-кахърна, с религиозно -приватизационна насоченост! - Какво, какво? - Абе, как се казваше... "Продават се, мамо, белите манастири". Кокаин - това е отчаяният опит на Господ да ви предупреди, че получавате прекалено много пари. Мъж стои на опашката в супермаркета. По едно време вижда, че от съседната опашка му маха симпатична блондинка. Мъжът не се сеща, къде се е запознал с тази красавица, и се опитва да си спомни. Тя идва при него, той се извинява, че не се сеща къде са се виждали. Тя отговаря: - Разбира се, може и да греша, но мисля, че сте бащата на едно от моите деца. Мъжът почва да мисли, кога за последен път е изневерявал на жена си. - Вие ли сте онази стриптизьорка, която колегите ми поръчаха, като бях командировка. А после на билярдната маса го направихме пред всички... - Не, аз съм възпитателката на вашия син в детската градина... - За няма нищо ми се сърдиш. - Ти на изневярата,нищо ли и викаш? - На няма нищо се натъкнах и там.