Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- В кой клас премина? - В десети Б-е. - Че нали и миналата година беше в десети? - Да, ама в А!
Черен хумор 1,808 прегледа
Следващ →

Още вицове

Габровка разказва на приятелката си: - Десет години живях в Търново и не станах болярка. Като ходех да пазарувам, все търсех по-пълна бутилка с олио и компот от плодове без костилки… Бензинът поскъпва поради по-високите разходи за транспорт поради покачването на цената на нафтата. - По какво се познава, че една блондинка е работила на компютър? - Има коректор по монитора! Учителката казала на учениците всеки да си донесе домашния любимец за следващия час по биология. Всички донесли кученца, котки, костенурки, рибки... Все страхотни животинки. Добре отгледани и пригласени за изложба. Започнала Марийка: -Това е моето кученце, храним го със специални храни, всеки ден го къпем, то е най-красивото кученце на света. Всички деца пляскали. Минали още няколко деца и дошъл ред на Иванчо. Учителката го запитала: -Какво е това Иванчо, всички са донесли красиви животинки - кученца, котки, рибки, зайчета, а твоето някакво опърпано, оръфано, проскубано, смачкано - на абсолютно нищо не прилича. -Това е морско свинче, госпожо. - отговорил Иванчо. -Е как морско свинче бе Иванчо, виж морското свинче на Гошко, колко е хубаво... А твоето цялото проскубано, окъсано и смачкано... -Еми това е от тиксото, госпожо... -Какво тиксо бе Иванчо? -Еми докато го чукам го овивам с тиксо да не се пръсне като свърша :) Един Заек и един Бобър отишли на гарата. Бобърът се излегнал на релсите и заръчал на заека: - Зайо, аз ще легна на релсите, а когато доиде влакът ще ми кажеш. Понеже заекът заеквал, когато се задал влакът, заекът казал: - Иииииииииииииииииибахти как го размаза.