Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Дошло време една жена да ражда. В родилния дом докторът казва на мъжа: - Имаме едно съвсем ново изобретение, което взима болката от раждането и я прехвърля на бащата. Искате ли да тествате и да помогнете на жена си да роди по-леко? Мъжът се съгласил естествено. Започнало раждането. Доктора: - Пускаме прехвърлне на болката от майката към бащата на 10 приоцента, как се чувствате? Мъжа: - Отлично. - Качваме на двадесет процента, как сте? - Отлично. - Покачваме вече на 50 процента? - Отлично съм. - Пускаме на 100 процента! Как сте сега? - Докторе, много съм добре, никаква болка на усещам! Родила жената нормално. Прибира се мъжа вкъщи, а пред входа тълпа, полиция. Пита какво се е случило. - Съседът ви умря!
Семейни 3,226 прегледа
Следващ →

Още вицове

На Папата му подарили нов мерцедес. Решил да го пробва как върви. На шофьора си казал да седне на задната седалка. Качил се и потеглил с бясна скорост. На магистралата го спират за превишена скорост. Като видял кой е зад волана, полицаят се уплашил и отишъл при шефа си в полицейската кола. - Шефе, голям проблем. Не можеш да си представиш кого спряхме? - Кой? Да не е шефът на полицията? - Не, не! Още по-голям! - Да не е градоначалникът? - Не, не! Още по-голям! - И кой тогава е той? - продължил да пита шефът. - Незнам кой е, обаче папата му е шофьор!:) Жена се кара на мъжа си: - Съседката разправя, че нейния мъж може по 20-30 пъти, а ти един път и то едва-едва. Мъжът озадачен отива при съседда да разбере как е възможно? Съседът отговоря: - Не я слушайте моята глупачка, тя вътре-вън брои! Габровец към сина си: - Сине, отиди до съседите, и помоли за чук. Синът се връща след малко и казва: - Не дадоха! - Скръндзи! Добре, дай нашия... Ръцете служат, не за да се чешеш зад врата, а за оползотворяване на труда… Пътувайки, на всяка гара пийнал мъж се събужда, поглежда през прозореца и вика: - Тъпо! Един от пътниците го попитал: - Защо непрекъснато повтаряте "Тъпо"? - Ами с всяка нова гара все повече се убеждавам, че съм сбъркал влака...