Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Тича Заекът през гората и среща Вълкът. - Защо бягаш, Зайо? - пита го Вълкът. - Остави се, Вълчо, някой с три тестиса оправил Лъвицата и сега Лъвът обикаля цялата гора и го търси. - Добре де, ти защо се притесняваш, нали имаш два? - Да, но Лъвът първо ги къса, а после ги брои.
Животни 3,005 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Поручик Ржевский, говори се, че като млад сте искали да станете член във висшия съдебен съвет. - Ех, младост, младост... Член в това, член в онова... Гларусът Гошо тръгва на автостоп за морето. Качва го открит камион превозващ празен кофчег. Завалява силен дъжд и Гошо влиза в ковчега. След малко камиона спира на двама махащи цигани. - А ва бате,ши на качиш ли до Бургас. - Качете се,отзад има още един. Качват се.Пристигат в Бургас.Шофьора пита Гошо,къде са се дянали циганите,след като не е спирал никъде,и е карал с 80. Гошо разказва какво е чул. - Мирко,ко ши кайш,да видим ли ко има вътре? Някой пръстен,някой часовник. - Страх май. - Няма страшну ва,той умря вечи. Гошо обяснява: - Аз само надигнах капака на ковчега,седнах и за секунда видях двама да се надпреварват,кой да скочи пръв. Върви Моисей из пустинята и води евреите... Стигат до едно място и той ги пита: - Харесва ли ви това място? Да останем тук и да създадем нашата държава, а? Всички евреи отговарят в хор: - Нееее, не ни харесва, много смърди тука... Продължава Моисей да ги води напред. Стигат до друго място. - Харесва ли ви това място? - Неее, много мирише... Вървят нататък. Стигат до трето място. - Харесва ли ви това място? - Да, тук не мирише. Установили се евреите на това място и до ден днешен се славят с доброто си обоняние, а арабите със смрадливите си нефтени залежи.... Шеф вика секретарката и казва: — Вчера ми се оплака от вас моя заместник! Каза, че постоянно носите мини-поли, дълбоки деколтета и му пречите да си върши работата! — И какво да направя? — Нищо! Още сутринта го уволних! Два домата си вървели.Единият го прегазила кола, а другия му казва: - Хайде, бре кетчуп...