Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как се нарича блондинка с очила? - Изкуствен интелект...
Разни 2,244 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ок, а как ще те позная? - Ще бъда с черна шапка и дънки, висок съм 185, тежа 83 килограма. - Ок, аз ще съм с черно палто с кантар и рулетка. Киркор и Гарабед живеели на 8-ми етаж и редовно ходели при съседката над тях. За да не ги изненада съпругът, опъвали една рибарска мрежа на техния балкон. Ако някой позвъни на вратата - скачат през балкона в мрежата и се прибират у дома. Един ден, когато Киркор е при Маргото, някой звъни, Киркор скача през балкона, Маргото отваря вратата - гледа Гарабед. - Марго, кажи на Киркор да не скача, че отивам за риба и взех мрежата. Получиш заплата, а след седмица си мислиш: по-добре да бяха я забавили със седем дни. Генералния директор извикал своя заместник: - Кажи ми, ако спя с моята жена в работно време, това развлечение или работа е. Отговор до един час искам. Зам. директорът извикал при себе си своя заместник и: - Кажи, ако нашия шеф спи с жена си в работно време, това работа ли е или развлечение? Искам отговор до 30 минути. Заместника на зам. директора отишъл при офис сътрудника, който говорел едновременно по две телефонни линии, пишел мейл и правел отчета на фирмата, и го попитал: - Спешно ми трябваш, ако нашия шеф спи с жена си в работно време, това работа ли е или развлечение е? Искам отговор до 5 минути?! Офис-съструдника: - Имам разговори с клиенти, договори, мейли и т.н. нека утре!? - 5 минути! - Тогава е развлечение? - Ако беше работа щях аз да се занимавам. Син казва на майка си: - Повече няма да стъпя в училище!!! - Защо пък? - Не издържам повече! Иванчо мята по мен ракетки, Петьо ме удря с учебника по главата, а Гошко ме спъва по стълбите...Не, няма повече!!! - Но сине, успокой се, длъжен си, просто си длъжен! Първо ти си на четиредесет години, и второ ти си директора на училището.