Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо се появява на училище с посинено око и класната го пита: - Иванчо, бре, защо ти е посинено окото, а? - Ами другарко, отивам аз вчера да спя при мама и тати, и тати по едно време пита : "Заспа ли?". Аз отговорих "не", той се ядоса нещо и... На другия ден Иванчо се появява с две посинени очи: - Ами другарко, отивам аз вчера да спя при мама и тати, и тати по едно време пита : "Заспа ли?". Аз си мълча. Тати пак попита : "Заспа ли?". Аз отговорих "не", той пак се ядоса нещо и... На другия ден Иванчо се появява тотално пребит: - Ами другарко, отивам аз вчера да спя при мама и тати, и тати по едно време пита : "Заспа ли?". Аз си мълча. Тати пак пита : "Заспа ли?". Аз обаче упорито мълча. След известно време тати попита : "Влезе ли?" и аз : "Кой?"...
Иванчо и Марийка 3,628 прегледа
Следващ →

Още вицове

Като малък се страхувах от тъмното. Сега, като си видя сметката за ток, се страхувам от светлина. - Какво казва левият крак на блондинката на десния й крак? - Нищо. Те никога не се срещат... - Болната, отворете устата! - Не, не заставайте на колена, само отворете устата.. Ако жена казва на мъж, че той е болен, значи тя или е доктор, или тя вижда, че той я обича. Три приятелки си говорят на тема секс. Първата: -Аз много обичам грубият секс, да ме мачка, да ме тръшка, аз крещя, деря, хапя, много се кефя така! Втората: -Аз си падам по нежните изпълнения, романтична вечеря на свещи, фин секс на копринени чаршафи и тихи стонове на ушенцето! Третата: -Само в родеото е истината! -Какво е това твойто родео, скъпа? -Ами, слагам го да легне на гръб, оковавам му с белезници ръцете и краката, разпънат като Христос, надървям го яко с една свирка, скачам му отгоре и се набучвам, като на кол! Яко нагоре, надолу и след 5 минути му казвам на ухото,скъпи, болна съм от СПИН! Това е родео, засичам колко минути ще се задържа върху него!