Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо се появява на училище с посинено око и класната го пита: - Иванчо, бре, защо ти е посинено окото, а? - Ами другарко, отивам аз вчера да спя при мама и тати, и тати по едно време пита : "Заспа ли?". Аз отговорих "не", той се ядоса нещо и... На другия ден Иванчо се появява с две посинени очи: - Ами другарко, отивам аз вчера да спя при мама и тати, и тати по едно време пита : "Заспа ли?". Аз си мълча. Тати пак попита : "Заспа ли?". Аз отговорих "не", той пак се ядоса нещо и... На другия ден Иванчо се появява тотално пребит: - Ами другарко, отивам аз вчера да спя при мама и тати, и тати по едно време пита : "Заспа ли?". Аз си мълча. Тати пак пита : "Заспа ли?". Аз обаче упорито мълча. След известно време тати попита : "Влезе ли?" и аз : "Кой?"...
Иванчо и Марийка 3,627 прегледа
Следващ →

Още вицове

Четири периода в живота на мъжа: 1. Още не 2. Вече да 3. Още да 4. Вече не Обажда се Минко Герджиков ( на Софиянски заместника) на Симеон Кобурготски в неделя(03.07) по повод на боклука в София, а Симеон: - Как си позволявате да ме безпокоите в неделя?...Обадете ми се утре, че сега правя правителство! ------------ За съжаление това не е виц, а факт... линк ----- Не измисляме вицове, само гледаме правителството и констатираме факти ;-) Става автомобилна катастрофа с много жертви. Единственият оцелял - една маймуна седяща на тавана на сплескан микробус. Инспекторът като на шега пита маймуната: - Ех да можеше да говориш, щеше да ми кажеш какво се е случило. Маймуната хваща едно шише и почва да имитира пиене. - Значи са употребили алкохол! А друго какво? Маймуната имитира биене на инжекция. - О, и наркотици… А друго видя ли? Маймуната имитира секс. - Ооо и това ли… А ти горкичката маймунка какво прави тогава? Маймуната хваща волана и почва да го върти имитирайки каране… - Възкресение Христово! - това е голям празник, казаха си търговците на яйца и агнешко, качвайки цените... - Скъпи, забравила съм да те предупредя, че мога да готвя само миш-маш и огретен. - И кое от двете си ми сервирала?