Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Защо си се разбързал така? Къде отиваш? - Най-напред при бижутера, а след това при акордьора. - Но какво се е случило? - Неприятности! И жена ми, и роялът се разстроиха.
Семейни 2,986 прегледа
Следващ →

Още вицове

След изпит по кормуване кандидат-шофьорът се прибира вкъщи и жена му го пита: - Взе ли изпита? - Още не знам. Докато бях в болницата, инструкторът още беше в безсъзнание... Двама приятели се срещнали и се заговорили: - Вуйчо ти намери ли си работа? - Да. До вчера работеше като готвач на подводница. - Защо до вчера?! - А-а-а, запържил лука и отворил прозореца да се проветри. Червената шапчица, Джоузеф Хелър - А пък на мен името ми е Вълк Вълк Вълк - интимно отвърна вълкът, - ти да не си медицинска сестра? - Не съм, но те каня при баба - отвърна тя загадъчно. - Ти си луда! - Защо да съм луда? - Защото не мога да дойда - пламенно отговори Вълк Вълк Вълк. - Защо? - Защото съм девствен! - Че какво общо има това с баба? - Никой не кани вълк при баба си при такова положение. - Аз те каня! Каня те у баба си! - Не, не мога да дойда. - Защо не? - Защото си луда. - Защо да съм луда? - Защото искаш да дойда при баба ти. Червената шапчица набръчка чело: - Не искаш да дойдеш, защото съм луда, а смяташ, че съм луда, защото искам да дойдеш, така ли? - Si. Иванчо отива при баща си: - Тате, тате, откъде съм аз? Бащата се замислил и решил, че няма смисъл да го усуква и трябва да каже истината на детето. Разказал подробно за любовта и как в резултат на любовта се появяват децата. По време на разказа очите на Иванчо се отваряли все повече и повече от изумление. След края на разказа, Иванчо възкликнал: - Да, да!! Много интересно. Твоят разказ е доста по-изчерпателен от този, който ми разказа вчера Пешо. Той само каза, че е от Пловдив... След първата брачна нощ мъжът се събужда рано сутринта и на пръсти отива в кухнята.Там прави кафе и сандвичи, слага ги на поднос и ги носи на жена си в леглото. -О колко мило!-казва жената. -Видя ли как го направих,защото от утре искам ти да правиш същото,и то всяка сутрин.