Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Хванал един златната рибка, и казва му тя с човешки глас: - Пусни ме, моля, а в замяна ще ти изпълня три желания! Мъжът помислил, и казал: - Първо: искам никога повече да нямам зрителни халюцинации, като пия. Второ.....Оп-па, къде изчезна, златна рибке????
Пиянски 1,307 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две мутри печатали фалшиви банкноти - по 9 лева. Търсили кой да им ги развали по на дребно и след дълго търсене решили да отидат при шефа си. Влязъл едният с пачките и след 10 мин. излязъл ухилен до ушите. - Какво бе, развали ли ти ги? - Развали ми ги като пич - на по 6 и на по 3 лева. Двама полицаи седят на пост, прелита едно врабче и насира единия полицай по пагона. Той казва на колегата си: - Дай една салфетка! - Аре бе, къде ще го гониш да му бършеш задника! Тече изпит в УНСС. Професорът дълго гледа една студентка, която седи пред него. Накрая казва: - Госпожице, или полата ви е къса или коланът ви е широк. Пристига писмо в Министерството на здравеопазването: "Здравейте, милички! Нашият дядо имаше бъбречна криза, така че ние повикахме линейка. Дойде лекар, пиян като талпа. Стъпи на котката, падна върху кучето, изпи ни алкохола, прасна се в дивана, прибра инструментите си в чантата на майка ми, взе да прави физиономии в огледалото, изпонапсува ни всичките и си тръгна. А дядо се разсмя толкова здраво, че всичко му мина. Благодаря ви за нашите лекари!" Мъж звъни на 166: - Полицията ли е? - Да - На комшията му носят дърва! - На кой му пука Г-не... (И му затъварят.) Той пак звъни: - Полицията ли е? - Да! - На комшията му разтоварват дървата в двора!! - Не ни интересува Г-не, и ако се обадите пак ще ви арестуваме за безпокойството ни!! - и отново му затварят телефона! Но, упорития звъни отново. - Полициятя ли е ? - Да подяволите!! Престанете!!! - Започнаха да цепят дървата на комшията, а от тях започна да пада бял прах. - Дайте адреса, до 2 минути сме там. Във рамките на тия 2 минути той звъни на комшията. - Ей комшу. Ще черпиш!! - Защо? - Ей сега ще дойдат едни момчета да ти нацепят дървата. - Кои момчета?!?!? - Е кои! Онея дето миналата година ти копаха лозето.