Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво става със стачката на БДЖ? Утре влаковете вместо в движение ще горят на място ли?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ако живота беше хубав, нямаше да плачем когато се раждаме!
Бисери
03.10.2017
3,276 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама чукчи ловували и на брега на океана убили един морж. Хванали го за опашката и го замъкнали към селото. Бивните му обаче заоравали в снега и се дърпало много трудно. След известно време насреща им се задава един бял ловец. - Здравейте, чукчи. - Здравей, бели ловецо. - Гледам хванали сте морж. - Хванахме, обаче бивните му рият в снега и е много труден за дърпане. - Ами че хванете го откъм бивните и ще е доста по-лесно. Послушали го чукчите, хванали моржа за бивните и завлякли. Вървяли, вървяли и единия се обадил: - Ей-и-и, туй белия човек - умен човек. Глей сега колко е по-лесно! - Лесно, лесно - казал другия - ама на, пак се върнахме до океана.
Една баба разказва: - Леле, колко е напреднала медицината. Когато бях млада ме разсъбличаха цялата, за да ме прегледат; сега само ми поглеждат лицето и ми поставят диагноза!
- С какво се занимаваш в работата? - Отивам и започвам да броя до пет. - А после какво? - А в пет часа ни свършва работния ден.
На един бизнесмен му се счупил самолета насред пустинята. Той нямал нищо друго освен пари и дрехи. Бил много жаден. След 2-3 часа видял насред пустинята една машина за лимонада. За да си пийне от нея лимонада струвало 100$. Той си пийнал една-две чаши. На третата чашка излязло едно зайче от машината и му казало: - Sorry, бате, няма пиш!
Стоят трима програмисти в кафе. Покрай тях минава блондинка. Първият: - Леле, тая какъв процесор има! Вторият: - И опциите са супер! Третият: - Да, ама е само Read Only.