Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пред клетката с маймуни момче пита баща си: - Татко, тази маймуна мъж ли е или жена? - Това е самец - отговаря бащата. Приближават се към следващата клетка. Момчето отново пита: - А това мъж ли е? - Запомни, момчето ми. Мъж е този, който има пари. А това е самец.
Разни 1,860 прегледа
Следващ →

Още вицове

В началото спамерите ми предлагаха да купя книга, за да се науча да изкарвам пари. После, видимо отчаяни, почнаха да пишат, че вече съм спечелил от някаква лотария - отивай и взимай парите. Сега си мисля: ще дочакам ли, когато сами ще дойдат вкъщи с куфарите с парите и молба да ги приема? Баща, след като бил хвърлил един здрав бой на сина си, му казал: - Сине, аз те бия не за друго, а защото те обичам. - Добре, тате. Щом порасна, ще ти върна обичта с лихвите. Мутра и елегантен джентълмен седят в ресторанта на една маса. Мутрата си поръчва пържола, а господинът пастърва. Келнерът донася поръчката и джентълменът му казва: - Келнер, рибата иска да плува. След малко сервитьорът носи чаша бяло вино. “Елегантна работа” - мисли си мутрата: - Хей келнер, свинята иска да пие! Хванал си един човечец в заведение мадама а тя му вика: - Работя срещу заплащане. О.К.Спазарил се човекът за една свирка. Завела го тя на работното си място и го продухала. Нашият бил толкова доволен, че дал бакшиш, а тя го завела до прозореца и му казва: - Виждаш ли, онзи жилищен комплекс отсреща, със свирки съм го изкарала. -Ей, браво бе, хайде дай сега отзад! - Готово, ама ще платиш. О. К. спазарили се. Нашият свършил работата, и пак много доволен, дал бакшиш, а момата го води пак до прозореца и сочи: - Виждаш ли, онези заводи отсреща, с задникът съм си ги изкарала. Еее браво, ми щом е тъй, дай тогава и отпреде, че да завършим сеансът. А тя отговаря: - Аз, ако имах още една дупка градът щеше да е мой.... Блондинка в магазина за мобилни телефони към продавача: - Купих вчера от вас телефон, но се оказа неработещ! - Какво му е? - Вие ми казахте вчера, че той има това, как му беше името...блутут, безжична връзка, за да си свалям музика. - Да, така е. - Сложих го вчера до пуснатата уредба да сваля музика, но нито една песен не е свалил.