Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бягат сред зоологическата градина два комара и ги среща една муха и пита: - Каде сте хукнали, бре?! - Остави се, некой е изнасилил мечката и сега всичките пичове сме заподозрени!
Животни 3,301 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама приятели разговарят на чашка: - Жена ми постоянно ми "пили" - това да направя, онова да направя. Омръзна ми вече... - Аз с мойта се оправям без проблеми. Като я скастря и млъква. - Как успяваш? Какво и казваш? - Ами, например, вчера ми се разкрещя: "Защо в мивката има мръсни чинии?" - А аз и отговорих: "Я се разкарай...! Още не съм измил пода!" Бай Тошо се обзаложил с един британски лорд, че не ще успее да превърне един шоп в галантен господин. Залогът бил Форд "Мустанг". След 3 месеца опити за култивиране на коравият нашенец, лордът изпраща следната телеграма до Тато: "Ела си узми шопо! Нечем ти Фордо, подпис-Лордо". Един фермер отива сутринта в бара и вижда друг да се налива с уиски. -що пиеш толкова рано? -Абе някои неща не можеш да ги обясниш. -Как така? -Отивам сутринта да доя кравата.Тькмо напьлних котлето,някои неща не можеш да ги обясниш,кравата вдигна десния си крак и го ритна.Ядосах се и и вьрзах десния крак за десния стьлб. -Е,и? -Тькмо пьлнех котлето пак,някои неща не можеш да ги обясниш,кравата вдигна левия крак и го ритна.Ядосах се взех друго вьже и и завьрзах левия крак за левия стьлб. -Е,и? -Някои неща неможеш да ги обясниш.Третия пьт кравата замахна с опашката и пак разсипа млякото.Понеже нямах повече вьжета,и стегнах опашката с колана за напречната греда. -И какво стана? -Някои неща неможеш да ги обясниш.В този момент ми паднаха гащите и жена ми влезе в обора. - Кажете ми, защо не съм ви виждал на нито една от моите лекции? - Защото седях зад колоната - отговаря студентът. Професорът: - Никога не съм предполагал, че зад една колона могат да седят толкова много души... Лъвът събира животните в гората и казва: - Сега, умните отляво, а красивите да застанат отдясно. Жабата: - А аз к`во? Да се разцепя ли?