Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Когато времето е отминало, време е да отидем там, където то не тече.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Бягат сред зоологическата градина два комара и ги среща една муха и пита: - Каде сте хукнали, бре?! - Остави се, некой е изнасилил мечката и сега всичките пичове сме заподозрени!
Животни
03.10.2017
3,301 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама приятели разговарят на чашка: - Жена ми постоянно ми "пили" - това да направя, онова да направя. Омръзна ми вече... - Аз с мойта се оправям без проблеми. Като я скастря и млъква. - Как успяваш? Какво и казваш? - Ами, например, вчера ми се разкрещя: "Защо в мивката има мръсни чинии?" - А аз и отговорих: "Я се разкарай...! Още не съм измил пода!"
Бай Тошо се обзаложил с един британски лорд, че не ще успее да превърне един шоп в галантен господин. Залогът бил Форд "Мустанг". След 3 месеца опити за култивиране на коравият нашенец, лордът изпраща следната телеграма до Тато: "Ела си узми шопо! Нечем ти Фордо, подпис-Лордо".
Един фермер отива сутринта в бара и вижда друг да се налива с уиски. -що пиеш толкова рано? -Абе някои неща не можеш да ги обясниш. -Как така? -Отивам сутринта да доя кравата.Тькмо напьлних котлето,някои неща не можеш да ги обясниш,кравата вдигна десния си крак и го ритна.Ядосах се и и вьрзах десния крак за десния стьлб. -Е,и? -Тькмо пьлнех котлето пак,някои неща не можеш да ги обясниш,кравата вдигна левия крак и го ритна.Ядосах се взех друго вьже и и завьрзах левия крак за левия стьлб. -Е,и? -Някои неща неможеш да ги обясниш.Третия пьт кравата замахна с опашката и пак разсипа млякото.Понеже нямах повече вьжета,и стегнах опашката с колана за напречната греда. -И какво стана? -Някои неща неможеш да ги обясниш.В този момент ми паднаха гащите и жена ми влезе в обора.
- Кажете ми, защо не съм ви виждал на нито една от моите лекции? - Защото седях зад колоната - отговаря студентът. Професорът: - Никога не съм предполагал, че зад една колона могат да седят толкова много души...
Лъвът събира животните в гората и казва: - Сега, умните отляво, а красивите да застанат отдясно. Жабата: - А аз к`во? Да се разцепя ли?