Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Доктор към пациент: - Имам за ва две новини, добра и лоша. С коя да започна? - С лошата и нито дума за добрата! - Защо? - По професия съм журналист...
Професионални 3,525 прегледа
Следващ →

Още вицове

Албанците изобретяват нов свръхзвуков секретен изтребител. За нещастие при изпитателният полет самолета пада и се разбива. На другият ден във местен вестник се появява следната статия… "… С огромна жалост Министерството на Отбраната съобщи, че прототипът на разработваният от дълго време нов изтребител се е разбил вчера при изпитателния му полет. Загинал е целият екипаж на самолета с изключение на въглищаря…" Да пишеш всяка седмица, всеки ден, да пишеш кратко, да пишеш за заети хора, които гонят влака сутринта, или за уморени хора, прибиращи се у дома си вечерта, това е много скучна задача за авторите, които добре знаят какво е добро и какво лошо писане.Вирджиния Улф Трима рибари хванали златната рибка. Тя им казала: - Пуснете ме и ще ви изпълня три желания. Но тъй като сте трима - на всеки по едно. - Добре, - казал първият, - имам един проблем. Аз съм шофьор на камион, постоянно обикалям из страната. И катаджиите все ме спират, все ме глобяват, все подкупи искат… Направи нещо по въпроса. - Ето ти една торба злато да си плащаш. - Аз пък живея в блок. - казал вторият. - Пълно е с хлебарки, не мога да се отърва. Направи нещо. - Ето ти една малка хлебарка. Пусни я в апартамента, тя ще избие всички останали хлебарки и после ще се самоубие. - А аз живея в къща. - казал третият. - Пълно е с плъхове, няма отърване от тях. Направи нещо. - Ето ти един малък плъх. Пусни го в къщата, той ще избие всички останали плъхове и ще се самоубие. Първият рибар помислил малко и казал на рибката: - Знаеш ли какво… Я си вземи торбата със злато и ми дай един малък полицай. Второкласник се прибира в къщи, ревейки и бучи: - Мааамоооооу, Мамоооо... днеска ми писаха двеее...! - Хаха, кфо ти пука, нали си болен от рак... Върви си един човек по улицата и гледа реклама пред един ресторант: "Не плащате нищо за обяд при нас. Ще платят внуците ви. Помислил си, че не е лошо, като идея. Влязъл и си поръчал солиден обяд. Хапнал си хубаво, а накрая му носят огромна сметка. Пита с възмущение: - А рекламата? - С рекламата всичко е наред. За обяда ви ще платят вашите внуци. А вашия дядо е ял при нас преди време.