Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена на програмист казва на мъжа си: - Скъпи, искам да имаме дете! - Добре, лягай, сега ще го инсталираме!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Иванчо казал: - К’во се радвате на Марийка на циците? Големите цици разсейват ебача.
Иванчо и Марийка
03.10.2017
2,704 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Как може да оцелееш в самолетна катастрофа? - Като влезеш в черната кутия.
Срещат се двама приятели рано сутринта. Първият: - Леле снощи какъв кошмар сънувах. Цяла нощ пред нас бутах една вагонетка напред-назад. Ръцете ми окапаха, а ти стоиш на прозореца и ме викаш. Аз ти разправям да го духаш и бутам ли бутам тая тъпа вагонетка. Вторият: - Аз пък сънувах страхотен еротичен сън. Седя си значи вкъщи и на вратата се звъни. Отварям -Клаудия Шифер. Чисто гола! Поканих я, пихме шампанско и тамън да я хвърля в леглото отново се звъни. Отварям - Памела Андерсън. И тя гола, бе! Значи стоя аз между двете и се чудя, коя от тях да бъде първа..... - Ииииии, що не ме извика, бе? - Ами виках те. Ама ти разправяш да го духам и буташ ли буташ някаква вагонетка пред блока!!!
Блондинка пристига в "Бърза помощ" - показалецът на едната й ръка бил целият в кръв. - Как се случи това? - попитал лекарят. - Бях решила да се самоубия… - Като се простреляте в пръста?! - Не, разбира се! Първо бях решила да се прострелям в гърдите, но тъкмо си направих пластична операция за 6000 долара. После реших да се прострелям в устата, но съвсем скоро платих 4000 долара за зъбни протези. Накрая реших, че ще е най-добре да се прострелям в ухото, но си помислих, че сигурно ще е много шумно, за това си запуших другото ухо с пръста…
Днес пресцентъра на БСП обяви, че е вярна информацията, че Р.Овч. е на топло...Става дума за Рио де Жанейро, на плажа Копа Кабана.
Следвай своите инстинкти все едно дали мечтаеш, за биология, градинарство за металургия или право. Каквото и да обичаш... само работи здраво. Дай всичко от себе се. Ни повече, ни по-малко. И мечтата ти ще се сбъдне... иначе би било... жалко...