Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Жена се пуска по парапета на стълби, но имало забит пирон на парапета и тя се разпрала отдолу. Отива на лекак да я шият и той пита: -С какъв размер да ви я зашия? Тя се замислила, по това време минала една мед. сестра. -Ами докторе направи ми я като на тази сестра. -ААА, като искаш като на тази сестра, ще трябва да се пуснеш още веднъж по парапета!
Други 2,136 прегледа
Следващ →

Още вицове

Меню в студентски стол: Супа без кокал - 1 ст. Супа с кокал - 3 ст. Идва студент с важен вид хвърля на плота 3 ст.: - 1 супа с кокал. Продавачът му сипва вода в чинията. Студентът: - А къде е кокала? - След малко ще се освободи... По време на расизма в ЮАР. Бял отива в командировка. Връща се и пита жената - как е, какво са правили, слушал ли е синът им. - Абе, страшна работа... вчера взел колата и сгазил трима негри. - Ще му скъсам ушите! То така се започва - днеска негър, утре негър, накрая ще вземе и да пропуши! Трима шишковци германци дошли в България, но не знаели български, затова се резбрали, кой каквото чуе да го запомни. Вървели, вървели и чули едно хлапе да им се подиграва: - Трима шишковци германци, трима шишковци германци... Първия го запомнил и продължили. Насреща им баба, която им вика: - За 10 ст. семки, за 10 ст. семки.. Вторият го запомнил. Влезли в една кръчма и там чули един да вика: - Готово бе баджанак, само дай вино и ракия. Третитя го запомнил. Стигнали до една пейка да си починат, но одолу на пейката имало умряла бабичка и един полицай ги пита: - Кой уби бабичката? Първия казал: - Трима шишковци германци. - Защо я убихте? - За 10 ст. семки. - Вие знаете ли, че ще влезете в затвора? - Готово бе баджанак, само дай вино и ракия. Той: - На кино бяхме...в парка на разходка...на дискотека...на ресторант..на хижа...Сега къде? Тя: - В гражданското... Фокусник работил на един кораб. Понеже пътниците се сменяли постоянно, фокусникът показвал винаги едни и същи фокуси. За негово нещастие папагалът на капитана, гледайки го достатъчно пъти, научил всичките му номера и започнал да разваля представленията му с викове от рода на: "Не, не! Това не е същата шапка! Истинската е под масата..." или "Погледни в джоба на гърба му... там е!" и т.н. издавайки тайната на всичките му фокуси. Фокусникът бил бесен, но нямало какво да направи - папагалът е на капитана. Веднъж корабът претърпял корабокрушение и по чудо (що ли?) само фокусникът и папагала се спасили и продължили да плават на някакви останки от кораба. Фокусникът гледал злобно към папагала, който също не откъсвал поглед от него. Накрая след седмица папагала не издържал: "Е добре де, добре. Предавам се! Къде е кораба?"