Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Една жена карала корса по магистралата, но колата се повредила. Спряло едно порше и шофьорът предложил да я изтегли. - Ако карам прекалено бързо, свирни с клаксона - казал собственикът на поршето. Поршето потеглило и след няколко километра го настигнал един корвет. - Басирам се, че мога да те изпреваря, както теглиш онова нещо - извикал шофьорът на корвета. Собственикът на поршето приел предизвикателството и двете коли се понесли по магистралата. Двама пътни полицаи смаяно зяпнали, когато автомобилите профучали покрай тях. - Видя ли поршето и корвета, дето караха един до друг? - попитал единият. - Да - отвърнал другият. - Ами онази малка корса, дето летеше помежду им и надуваше клаксона, за да я пуснат да мине?
Тъпизми 5,717 прегледа
Следващ →

Още вицове

Изпит във винарския техникум. Пред преподавателя стоят няколко чаши. Влиза студент. Преподавателят: - Изтеглете си б-б-билет! Студентът взима чаша, отпива и казва: - Портвайн! Преподавателят отпива и отговаря: - Нп-п-правилно! Оп-п-питайте още едно! Студентът взима чашата, отпива, помисля и отговаря: - Рислинг! Преподавателят отпива: - Неп-п-правилно, но вие ми харесвате и ще ви дам още един шанс! Бърка под катедрата, вади чаша и я дава на студента. Той се стегнал, съсредоточил се и глътнал съдържанието на екс. След няколко минути, едва дишайки, с пот на челото и сълзи в очите студентът казва: - Ама, ние не сме минавали още "народно творчество"! Какво казала едната стена на другата? - Ще се срещнем на ъгъла. През нощта пиян мъж ходи по улицата и крещи: - ХОРА!!!!ХОРА!!!ХОРА!!! Накрая някой не издържа и се показва през прозореца: - Какво има бре, мъжки? - Колко е часа? - Вече е два през нощта! - А защо не спите? Мъж събужда жена си посред нощ с чаша вода и две таблетки аспирин. Жената: - Това пък за какво е? Мъжа: - Ами, за да не те боли глава. Жената: - Но мен не ме боли глава... Мъжа (сваля слиповете): - АХАААААА!!! Ако пред себе си виждаш Надежда, това значи, че живееш в Обеля.