Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо и Марийка били брат и сестра и решили да се ебат. Наебали се най-накрая и кат свършили Марийка въздъхнала: - Ех, Иванчо, по-добре го правиш от татко. Иванчо я погледнал и казал: - Ами то и майка така казва…
Иванчо и Марийка 2,591 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седели в едно купе на влак французин, англичанин и българин. По едно време жената се изтървала и пръднала. Като джентълмен англичанинът казал: - Господа аз бях, ядох лоша храна и... След малко жената пак пръднала, и французинът казал: - Господа, този път бях аз, имам разстройство и... След малко българина станал да изпуши една цигара в коридора и казал: - Ало, тая ако се насере, да знаете че съм аз. Дядо Коледа отива на психолог. - Какво ти води насам? - пита психологът. - Не вярвам в себе си. - отговорил Дядо Коледа - Е, това не е сериозен проблем. По-лошото е, че аз вярвам в теб. Блондинка влиза в една аптека и казва на аптекаря: - Дайте ми лекарство. Той я погледнал учудено и попитал: - Какво лекарство да Ви дам, за какво? А тя му отговорила: - Нека да е нещо по Ваш вкус. - Вече знаеш ли за кой номер от бюлетината ще гласуваш? - Вече им видях на всички номерата и няма да гласувам! - Какво ще се получи, ако към жени, плуващи в басейн добавим захар? - Компот от сливи!