Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Говорят си двама доктори: - Чу ли , че Иванов са го уволнили! - Какво е направил? - Спал е с пациентка. - Жалко, добър ветеринар беше...
Любими Герои 3,224 прегледа
Следващ →

Още вицове

Гущера и заека отишли до една ЖП линия. Гущера казал: - Зайо, като идва влака ми кажи! - и се излегнал на релсите. Обаче заекът заеквал и като се задал влака казал: - Иииииииииииииииибахти как го размаза! Бай Славчо започнал работа като програмист и го попитали как върви работата: - Много е зле. Началника искам да работим като за трима. Хубавото е че сме петима. - Защо борците карат толкова бързо? - Ами, за да не забравят на къде са тръгнали. Младеж звъни по телефона по обява от вестника за добре платена работа на непълен работен ден. — За каква работа става дума? — Нашата фирма снима порнофилми, и ни трябва човек, който да бръсне момичетата, така че да са гладки. — Супер! Мога да почна още днес! — Първо имам няколко въпроса. Женен ли сте? — Не! — Идеално! Че иначе много жени ревнуват… С бръсненето ще се справите ли? — Вече толкова години се бръсна всеки ден! — Супер! Красиви момичета плашат ли ви? — Какви ги говорите! Много ги обичам, направо ги обожавам! — Много добре, заповядайте утре за интервю в Перник. — Защо в Перник, мислех, че работата ще е в София? — Да, работата е в София, но опашката от желаещите започва от Перник! Един път Чък Норис го ухапала кралска кобра и след 5 дни мъки и болки змията умряла...