Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учителката пита: - Деца, кое животно има най-големи яйца? Иванчо вдига ръка: - Слонът. - Иванчо, какви неприлични мисли имаш. Утре да доведеш баща си. На другия ден пристига бащата. Учителката: - Вчера попитах сина ви кое животно има най-големи яйца. Бащата: - Сигурно слонът. - Ето и вие сте същият. Цялото ви семейство е такова. На всички е известно, че най-големи яйца има щраусът. - А-а-а... Сега разбирам защо е писал такива бавни валсове.
Иванчо и Марийка 3,621 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо на Беемветата са им малки воланите? - За да може да се карат с белезници. 1942. Кремълски коридор. Жуков среща Сталин. Сталин пита: - Още ли не са ви заточили, др. Жуков? и отминава, пушейки си луличката. Жуков треперещ се прибира у дома, приготва си багажа, сбогува се със семейството и сяда да чака. Чака ден, два - никой не идва… 1943. Кремълски коридор. Жуков среща Сталин. Сталин пита: - Още ли не са ви застреляли, др. Жуков? и отминава, пушейки си луличката. Жуков треперещ се прибира у дома, сбогува се със семейството и сяда да чака… 1944. Кремълски коридор. Жуков среща Сталин. Сталин пита: - Още ли не са ви застреляли, др. Жуков? и отминава, пушейки си луличката. Жуков треперещ се прибира у дома, сбогува се със семейството и сяда да чака… 1945. Кремъл. Балът на победата. Сталин държи реч и завършва: - И през цялото време на войната на нас не ни изневеряваше чувството за хумор. Нали така, др. Жуков? В родилното отделение чакат запалянковци на Левски и ЦСКА и един чернокож, които ще стават бащи. След известно време излиза угрижена медицинската сестра. - Съжалявам, господа, но загубихме етикетчетата и не знаем кое дете на кого от вас е. Елате, ако обичате, за да си ги разпознаете. Още с влизането левскарят, тичайки грабва бебето негърче и започва да вика: - Това е моето бебе, това е моето бебе! - Извинявайте - казва чернокожият - но мисля че е повече от ясно, че това е моето бебе. - Не! Предпочитам негърче отколкото детето на цесекар. Бизнес среща между американец, испанец и българин. Американецът пита испанеца: - Чувам често от вашите биснесмени думата "маняна". Какво означава? - Ами това значи, че ако не свършим работата днес, то ще я свършим утре. Ако има проблеми, може и в другиден. Ако пък е по-сложна, значи до седмица. Вече ако има и форсмажорни обстоятелства, то до месец гарантирано ще стане работата. - Аха, ясно. А пък от вашите хора - обръща се американецът към българина - често чувам думата "яваш-яваш". Тя какво означава? - Ами нали чу какво ти обясни испанеца - и това е същото, но без елемента на припряност. Звъни се на вратата. Отваря човека и отвън - комшията, пита: - Абе комшу, какво я правиш твойта котка, че вие така? - Ми къпя я. - Е и аз къпя мойта, ама не вие така. - А как я изстискваш?