Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Оплешивяващ мъж влиза в аптеката и пита: - Имате ли нещо, с което да подхраня оставащата ми коса? - Разбира се! Вижте този чудесен бръснач!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Бойко Борисов получил тази сутрин следния sms: "Ставай, че няма кой да кара снегорините!"
Политически
03.10.2017
3,075 прегледа
Следващ →
Още вицове
Попитали радио "Ереван" - Кой символ отразява най-точно сегашната тройна коалиция? Радиото отговорило: - Мая Манолова с патерици!
Човек звънял на шефа си, но на телефона се обадила жена му: - Опасявам се, че той умря миналата седмица - обяснила тя. На следващия ден човека пак се обадил и поискал да говори със шефа. - Казах ти - отвърнала жената - умря миналата седмица. На следващия ден той се обадил отново и пак поискал да говори със шефа си. Този път съпругата се разстроила и се разкрещяла: - ДВА ПЪТИ ТИ КАЗАХ, ЧЕ МЪЖА МИ, ТВОЯ ШЕФ, УМРЯ ПОСЛЕДНАТА СЕДМИЦА! ЗАЩО ПРОДЪЛЖАВАШ ДА СЕ ОБАЖДАШ? - Защото - отвърнал смеейки се - просто ми харесва да го чувам.
Имам един познат със странен талант. Той умее да намира разни вещи, преди някой да си ги е изгубил.
- Мамо, съборих шкафа в хола! — Баща ти знае ли? — Той разбра защото е под него!!!
Отишъл един мъж при попа в църквата. - Отче съгреших. - С коя чадо? - Ами как да кажа.... - С Пена от Горна махала ли? - Не! - С Гина от площада ли? - Не! - А, с Мина от Долно Село ли? - Абе дядо Попе тя не е от нашето село.... - Е, тогава отиди си със здраве, опростен си. Отвън го среща един приятел и го пита: - Какво правиш бе Иване в черквата по обяд??? - ААА, дойдох да взема едни адреси !!!!