Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Момченце стои до прозореца и гледа навън. Изведнъж лицето му се променя, тича при майка си и крещи: - Мамо, мамо, татко се прибира. Какво да му покажем първо - моят бележник или новото ти палто?
Семейни 3,273 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ние сме тук и сега. Отвъд това, цялото човешко познание е фантасмагория. - Скъпи, от колко време се познаваме и имаме сериозни отношения с теб... Не мислиш ли, че е време да ме запознаеш с роднините си? - Ами щом искаш... Само трябва жената и децата да се върнат от почивка. Обява: "В началото на месеца, в района на Южния парк се е изгубила жена на 69 години - тъща ми. Поздравления приемам на тел. 292927! Ако някой я намери - убивам ви!" Един човек решил да скача от къщата си. Но изведнъж дошъл Дядо Коледа и попитал: К:Защо ще скачаш? Ч:Децата много ме изнервят не слушат, не мога да трая повече. Дядо Коледа го спрял. Щракнал с пръсти и казал: К:Сега имаш идеални деца. Ч:Аз пак ще скачам. Жената много ми изневерява. Дядо Коледа пак го спрял и пак щракнал с пръсти. К:Сега имаш идеална жена. Ч:Пак ще скоча, шефа много ме изнервя и не ми плаща много. Дядо Коледа отново го спрял и пак щракнал с пръсти. К:Сега имаш идеален шеф. Ч:Мерси, как мога да си отплатя? К:Направи ми една свирка. Съгласил се човека и като свършил Дядо Коледа го попитал: К:На колко години си? Ч:На 40. К:И още вярваш в Дядо Коледа? Някаква баба се обажда притеснена на пожарната: - Котката ми се качи на едно дъво и не може да слезе, можете ли да дойдете да я свалите? - Няма страшно, бабо! Ще огладнее и сама ще слезе. - А ако умре от глад? - Абе бабо, да си виждала някога на някое дърво скелет на котка?