Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Повтарям един милион се пише с шест нули, а половин, с три нули! Военен
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Момченце стои до прозореца и гледа навън. Изведнъж лицето му се променя, тича при майка си и крещи: - Мамо, мамо, татко се прибира. Какво да му покажем първо - моят бележник или новото ти палто?
Семейни
03.10.2017
3,273 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ние сме тук и сега. Отвъд това, цялото човешко познание е фантасмагория.
- Скъпи, от колко време се познаваме и имаме сериозни отношения с теб... Не мислиш ли, че е време да ме запознаеш с роднините си? - Ами щом искаш... Само трябва жената и децата да се върнат от почивка.
Обява: "В началото на месеца, в района на Южния парк се е изгубила жена на 69 години - тъща ми. Поздравления приемам на тел. 292927! Ако някой я намери - убивам ви!"
Един човек решил да скача от къщата си. Но изведнъж дошъл Дядо Коледа и попитал: К:Защо ще скачаш? Ч:Децата много ме изнервят не слушат, не мога да трая повече. Дядо Коледа го спрял. Щракнал с пръсти и казал: К:Сега имаш идеални деца. Ч:Аз пак ще скачам. Жената много ми изневерява. Дядо Коледа пак го спрял и пак щракнал с пръсти. К:Сега имаш идеална жена. Ч:Пак ще скоча, шефа много ме изнервя и не ми плаща много. Дядо Коледа отново го спрял и пак щракнал с пръсти. К:Сега имаш идеален шеф. Ч:Мерси, как мога да си отплатя? К:Направи ми една свирка. Съгласил се човека и като свършил Дядо Коледа го попитал: К:На колко години си? Ч:На 40. К:И още вярваш в Дядо Коледа?
Някаква баба се обажда притеснена на пожарната: - Котката ми се качи на едно дъво и не може да слезе, можете ли да дойдете да я свалите? - Няма страшно, бабо! Ще огладнее и сама ще слезе. - А ако умре от глад? - Абе бабо, да си виждала някога на някое дърво скелет на котка?