Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Живорът е прекалено важен, за да мислим сериозно за него!
Бисери 2,793 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Затруднява ли ви въпросът? - пита професорът. - Никак, господин професор, отвръща студентът. - Затруднява ме отговорът. Нали знаете онова по тоалетните: Обърни се наляво, на стената пишело "обърни се надясно", на дясната стена пишело "погледни надолу", а на пода дето пишело "какво се въртиш, няма ли да пикаеш" Ето някои умни фрази които стоят на пода: "Да не си загубил 5 лева че се оглеждаш?" "Стига си се оглеждал, и други чакат" "Да не си чул гола жена да вика за помощ, че така се оглеждаш?" "В тоалетната си, не се оглеждай за камери, няма такива" "Гражданино, от много оглеждане ще се изпикаеш без да си разкопчал панталона" ..в съседната кабинка пишеше... "Щастието е като напикаването. Всички забелязват, само ти усещаш топлината. И ако продължаваш да се оглеждаш, май и ти ще станеш щастливец" "Погледни наляво.." - Ама защо ми слагате белезници?! Аз този мерцедес го намерих на улицата! Вече половин година обикалям из града да му търся собственика! Една баба е на смъртно легло. До нея седи дядото и й казва: - Не мога да живея без тебе, ако ти умреш, идвам с тебе! А бабата му вика: - Божке, недей да умираш веднага след мене, стой поне сериала да свърши и после да ми разкажеш какво е станало! Две приятелки пътуват в претъпкан автобус, ама толкова претъпкан че едвам могат да мърдат. Едната шепне на другата: - Я виж и ми кажи кой стои зад мен? - Един младеж… - Че е младеж и така усещам, кажи ми дали е хубав?