Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Живорът е прекалено важен, за да мислим сериозно за него!
Бисери 2,792 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Докторе, ама наистина ли вече нямам туберкулоза? - Да, разбира се, че нямате! - Дайте да Ви целуна! - Ааа! Няма нужда! „Българинът работи като бивол, събира като мравка и живее като свиня“. Христо Ботев - Колко е часът? - 11 без 5. - Шест, значи? ‎- Слънчице! - Да, мечо? - Ще станеш ли да направиш кафе, сладката ми? - Разбира се, зайо! - Благодаря ти, пиленце. - Няма защо, златце. - Обичам те, писе! - И аз те обичам, пухчо! - Чакай малко! Ти също не се сещаш как се казвам, нали??! Митничар се качва в тролейбус и казва на шофьора: - Давам ти 5000$ ако ме закараш до "Драгалевци". - Как ще те карам бе, дотам няма тролейбусна линия! - Абе ще ме караш, това са 5000$ - казал митничаря. Шофьорът се съгасил. Карал докъдето имало линия и за негов късмет видял един друг негов колега с "Камаз". Спрял той и отишъл при тоя с Камаза. - Слушай, тоя дето го возя дава 5000$ да го закарам до "Драгалевци" - ще ме теглиш и после ще делим парите. Закарали митничаря до "Драгалевци" и шофьора пита митничаря: - Абе, каква е тази огромна дупка пред къщата ти? - А, вчера се прибирах с метрото.