Кара си борец колата и чува по радиото, че на улицата, по която кара имало някъв луд, който карал в отсрещното платно. Гледал, гледал бореца и казал:
- Е кой, бе?! Те са много.
Един отива при директора на зоопарка и се възмущава:
Как може такова нещо-мечките се ебат, а децата стоят и гледат! Направете нещо!
Директорът отговаря: Кво да направя! Ти кво искаш децата да се ебат и мечките да ги гледат ли!