Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Бос на фирма се прибира у дома в отвратително настроение. Жена му го пита: - Някакви неприятности ли имаше днес? - И още как! Човекът, върху който обикновено си изливам гнева днес не дойде на работа.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Иванчо: -Защо ми е трудно да осъществя очен контакт с жените Марийка: -Ми много просто бе Иванчо , защото циците те нямат очи !
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,674 прегледа
Следващ →
Още вицове
Върви пиян, гледа 14 годишна девойка (вече пооформена) скача на въже: - К`во си се разскачала, досега 1000 пъти да си се наебала. - (Небрежно) едното на другото не пречи...
Царят отива на зъболекар със сериозен проблем на зъба. Зъболекарят обяснява: - Да-а-а, ще трябва да сменим короната. - Никога! - изкрещява царят.
По време на участие клавириста вика на басиста: - Копеле, нисък си! А, басиста понеже бил нисък на ръст само погледнал клавириста злобно и продължил да си ма`а. След малко клавириста пак: - Абе копеле бе, нисък си! Обаче оня, въобще не се обръщал повече след първата забележка като си мислел че, тоя го обижда на ръст! И накрая след песента басиста се обърнал злобно към клавириста и му казал: - Аз съм нисък а ти плешив!
Космонавти от Земята най-после кацват на Марс. Срещу тях се задава един марсианец, целият в златни синджири и пръстени, и ги поздравява на разбираем език. Космонавтите учудено го питат: — Вие тука всички ли ходите с толкова много злато по себе си? — Не – отговаря марсианеца, – само арменците сме така!
Върви по училищния коридор Иванчо с кибрит в ръка, а насреща му директора: - Ще оттуча аз теб от цигарите, келеш такъв! - Господин директор, чесна дума, не пуша! - А тогава кибрита за какво ти е? - Паля с него пиратки и ги хвърлям в кабинета по химия. - А...извинявай тоагва!