Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо: -Защо ми е трудно да осъществя очен контакт с жените Марийка: -Ми много просто бе Иванчо , защото циците те нямат очи !
Иванчо и Марийка 3,674 прегледа
Следващ →

Още вицове

Върви пиян, гледа 14 годишна девойка (вече пооформена) скача на въже: - К`во си се разскачала, досега 1000 пъти да си се наебала. - (Небрежно) едното на другото не пречи... Царят отива на зъболекар със сериозен проблем на зъба. Зъболекарят обяснява: - Да-а-а, ще трябва да сменим короната. - Никога! - изкрещява царят. По време на участие клавириста вика на басиста: - Копеле, нисък си! А, басиста понеже бил нисък на ръст само погледнал клавириста злобно и продължил да си ма`а. След малко клавириста пак: - Абе копеле бе, нисък си! Обаче оня, въобще не се обръщал повече след първата забележка като си мислел че, тоя го обижда на ръст! И накрая след песента басиста се обърнал злобно към клавириста и му казал: - Аз съм нисък а ти плешив! Космонавти от Земята най-после кацват на Марс. Срещу тях се задава един марсианец, целият в златни синджири и пръстени, и ги поздравява на разбираем език. Космонавтите учудено го питат: — Вие тука всички ли ходите с толкова много злато по себе си? — Не – отговаря марсианеца, – само арменците сме така! Върви по училищния коридор Иванчо с кибрит в ръка, а насреща му директора: - Ще оттуча аз теб от цигарите, келеш такъв! - Господин директор, чесна дума, не пуша! - А тогава кибрита за какво ти е? - Паля с него пиратки и ги хвърлям в кабинета по химия. - А...извинявай тоагва!