В началото ни казаха, че "черната дупка" - това не е политкоректно. Нарекохме я "афроотверстие" - замалко да почнат да ни съдят за обидния намек. Тогава вече нарехохме черната дупка бяла - и тогава почнаха дани съдят за РАСИЗЪМ.
Директор задява секретарката в кабинета си. Тя никак не се опъва. Той вдига полата й, разкрачва я, сваля гащите и го вкарва. След известно време тя пита:
- Другарю директор, вътре ли е вече.
- Ама разбира се - отговаря той.
- Аууууу колко е голяяям!