Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Какво е станало с носа ти? - Абе една летяща чиния се блъсна в него. - Айде бе, откъде се взела пък при нас летяща чиния. - И аз не разбирам откъде ги намира жена ми...
Семейни 3,838 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали радио Ереван: - Какво трябва да се направи, ако тигър нападне тъща ви? - Сам си я е нападнал, сам да се и защитава. Пристига младеж в една фирма и иска да постъпи на работа като агент по продажбите. Шефът му казва: - Имайте предвид, че нашите агенти по продажбите трябва да бъдат много опитни. Дет се вика - на ескимос, хладилник да могат да продадат. - Това е елементарно. - отговаря младежът. - Аз в предишната работа продадох на един арабски шейх, който притежаваше харем от 347 жени.. - Абе, на шейх не е трудно да се продава. Той има много пари... - Да, Ролс-Ройс сигурно не е трудно. Обаче аз му продадох надуваема жена.... Взимат интервю от борче: - Аз врагове нямам... Може би - само един. (Звъни телефона) - Минутка само... "Ало, да...Разбрах.!" - та ви казвах значи - аз врагове повече нямам. Стоянка на таксита в краен квартал. Бабичка, с две пластмасови туби, се качва в едно от такситата и казва: - Момче, закарай ме до Централна баня за минерална водичка. Таксиджията я откарва до мястото, а бабата вади три монети по десет стотинки и му ги подава. - Какво е това ма, бабе? Какви са тия трийсе стотинки? - Толкова имам бе, момче. Ако имах четирисет, щях да си дойда с трамвая…. Един мъж си карал москвето. Изведнъж се блъснал в някакъв мерцедес.От него изскачат четири борчета. - Леле, счупи колата, леле утепахме те! - Ама моля ви се, не е честно - вие сте четирима, а аз съм един. - Добре бе, пич, двама да минат от него. - Ама, разбирате ли, пак не е честно - вие сте двама, а ние сме трима. - Оф! Добре бе, айде ходи си, а ние ще се оправим...