Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Най-после изкуственият интелект стигна нивото на човека: при попълване на електронни формуляри много хора не могат от първия път да докажат, че не са роботи.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
За любителите на екстремни усещания - ден на отворените врати в зоопарка.
Бисери
03.10.2017
3,154 прегледа
Следващ →
Още вицове
Блондинка и мъж пътуват в самолет. Мъжът решил да се избъзика: - Искате ли да играем на една игра? Аз ще ви задавам въпрос, ако не познаете ще ми дадете $5, а ако аз не позная аз ще Ви дам. - А, не не мога, уморена съм. - Добре де, ако аз не позная ще ви дам $500. - А не,... е добре хайде. И така мъжът задал някакъв въпрос, блондинката не знаела и му дала $5. Дошъл нейния ред: - Кое е това нещо, което се качва в гората на четири крака и слиза на три? Мъжът почнал да мисли, мислил, мислил нищо не измислил. Извадил лаптопа и почнал да рови. Но накрая се отказал извадил и й дал $500. Дошъл негов ред: - Добре де, какво е? - Ами, и аз не знам - казала тя и му дала $5.
Стои някакъв негър на улицата и пие прясно мляко. Минава покрай него един бял, заглежда се и казва: - Слушай, пич, няма да ти помогне!
Знаете ли, че Националния оркестър на Монако е по-голям, отколкото е армията им.
В един бар в Дивия Запад влиза китаец, отива до бара и измънква: - Един сян! Барманът, двуметров негър, го изгледал строго и му казва: - Чш, тука е Дивия Запад, бе! Къв е тоя сян!? Като влизаш трошиш вратата, избиваш половината клиенти, идваш до бара и изреваваш "Дай едно уиски, бе!" Ха сега го направи като хората! Китаецът излиза и след малко се връща, влиза тихо, отива до бара и пак измънква: - Един сян. Негърът кипва, вдига жълтура за яката и го слага зад бара: - Глей ся как се прави! Излиза вън и след малко влиза, трошейки вратата, вади пистолетите и изпозастрелва каубоите. Отива с тежки крачки до бара и изревава: - Дай тука едно уиски! Китаецът се подава и измънква: - На черни не продаваме.
Най-лошия ден.... Господин среща на улицата обезобразено момиченце -Какво ти се е случило? -пита той -Ами днес е най-лошият ден в живота ми-казва то. -Защо-разкажи ми? -Ами мама падна от блока и с брат ми отидохме да викнем татко, но него го блъснала кола. Тръгнахме да търсим помощ но по пътя застреляха брат ми... Господинът разкопчал панталона си и казал... -Да моето момиче, наистина днес е най лошият ден в живота ти...