Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама сноби си седят и единият казал: - Ох, пак заваля дъжд. Другия отвърнал: - Простаци.
Разни 2,854 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тече мачът България - Швеция. Минутата е 72-а, пряк-свободен удар за шведите. Иванков строи "стена". В един момент забелязва че Кишишев е с лице към вратата, и му крещи: - Абе защо си с лице към вратата бе?!!! Тинката му отговорил: - Не знам за тебе, ама аз искам да видя гола... - Какво е истинска умора? - Това е когато влизаш в стаята си, а там на леглото лежи гола красавица. Отиваш към нея, събличаш се, избутваш я от леглото и си лягаш да спиш... В църквата шеф на охранителна фирма се молил на Бога: — Помогни, Боже, борчетата да са здрави, пари да носят, помогни и тоя ТИР с бензин да мине границата, и ни пази от пандиза. За момент дочул в другия ъгъл пенсионер да нарежда: — Боже, моля ти се нека ми стигне пенсията и този месец за хляб, и за мляко, и да мога и тока да платя… Веднага борецът притичал при стареца и ядосано му казал: — На ти сто марки и стига си занимавал Господа с глупости! - Скъпа, защо никога не ми даваш да почувствам кога при теб настъпва оргазъм?! - Защото тогава тебе те няма наоколо... Въпрос: Защо кучето минава със свита опашка покрай евреин? Отговор: Защото е чуло, че евреин където види дупка отваря магазин.