Блондинка си купува два билета от лотарията. При тегленето на тиража се оказва, че единият билет печели автомобил. Приятелите на блондинката естествено започват да я поздравяват, а тя седи с умислен вид и още малко ще се разплаче.
- Евелина, защо не се радваш?
- Чудя се за какво ми трябваше да давам пари за втория билет...
Един ден Иванчо и Марийка се срещнали пред едно дърво.Иванчо помолил Марийка да се качи на дървото и да му откъсне една ябълка.Когато тя се качила на дървото Иванчо и погледнал под полата,по-точно гащичките.Това се случвало ден след ден.Майката на Марийка видяла Иванчо и рекла на Марийка:
-Марийке, ела за малко!
-Добре мамо.
-Абе забелязах,че Иванчо само ти гледа гащите.
-Спокойно,мамо,вече ги махнах.