Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
МЪЖЪТ РЕВНУВА ОТ КОМПЮТЪРА...СТРАННО, А ОТ ГАЗОВИЯ КОТЛОН НЕ РЕВНУВА!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Мисля, много мисля, следователно....се заблуждавам!
Бисери
03.10.2017
3,451 прегледа
Следващ →
Още вицове
Марк първо се казвал Недоклатенбърг, после Фъргюсън го изклатил, станал Клатенбърг и сега няма как - задължен му е...
- Като се прибирам вечер, жената не ми казва нито дума, а само гледа часовника. - Добре си ти! А моята гледа календара.
Борец си купува вила в покрайнините на Варна. Скоро обаче научава, че при поредното свлачище къщичката му се засилва, помита гаража и цопва в морето. Борецът и негов приятел отиват да огледат мястото, оставено от изчезналата вила. Нашия човек обаче се смее. Приятелят му го пита: - Защо се смееш бе, брато? Толко беше яка къщурката, а си отиде... Борецът отговаря: - Да, ама я глей отгоре каква двуетажна иде!
Возят се значи в рейса хора а между тях една страшна мадама. Един женкар обаче забелязал мацето и тръгнал да се пробва: Отива той при нея и и казва: - Извинете колко е часа? - с цел да тръгне разговора Обаче и мадама умна била и му отговаря: - Ооо я си гледайте работата, господине!?!?! Какво искате от мен, я погледнете вие си имате часовник на ръката я не ме закачайте ако обичате !!! - и се фръцнала гордо. А той и казва: - Но моя часовник не е обикновен той познава разни работи за хората. И мадамата веднага се заинтригувала и пита: - Така ли? Я да видим какво ще познае за мен? - Ами сега чесовника ми показава че сте без бикини !!! - рекъл мъжа А мадамата се засмяла закачливо и му рекла: - Нищо подобно господине с бикини съм!!! А господина отвръща: - Така ли?!?!?! Значи пак е избързал с един час!!!
Една кука отива при началника си и му казва: - Абе шефе идват празници даи някакъв аванс? - Абе брато е ти тоя знак "40" сложи го където искаш!!!