Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мисля, много мисля, следователно....се заблуждавам!
Бисери 3,451 прегледа
Следващ →

Още вицове

Марк първо се казвал Недоклатенбърг, после Фъргюсън го изклатил, станал Клатенбърг и сега няма как - задължен му е... - Като се прибирам вечер, жената не ми казва нито дума, а само гледа часовника. - Добре си ти! А моята гледа календара. Борец си купува вила в покрайнините на Варна. Скоро обаче научава, че при поредното свлачище къщичката му се засилва, помита гаража и цопва в морето. Борецът и негов приятел отиват да огледат мястото, оставено от изчезналата вила. Нашия човек обаче се смее. Приятелят му го пита: - Защо се смееш бе, брато? Толко беше яка къщурката, а си отиде... Борецът отговаря: - Да, ама я глей отгоре каква двуетажна иде! Возят се значи в рейса хора а между тях една страшна мадама. Един женкар обаче забелязал мацето и тръгнал да се пробва: Отива той при нея и и казва: - Извинете колко е часа? - с цел да тръгне разговора Обаче и мадама умна била и му отговаря: - Ооо я си гледайте работата, господине!?!?! Какво искате от мен, я погледнете вие си имате часовник на ръката я не ме закачайте ако обичате !!! - и се фръцнала гордо. А той и казва: - Но моя часовник не е обикновен той познава разни работи за хората. И мадамата веднага се заинтригувала и пита: - Така ли? Я да видим какво ще познае за мен? - Ами сега чесовника ми показава че сте без бикини !!! - рекъл мъжа А мадамата се засмяла закачливо и му рекла: - Нищо подобно господине с бикини съм!!! А господина отвръща: - Така ли?!?!?! Значи пак е избързал с един час!!! Една кука отива при началника си и му казва: - Абе шефе идват празници даи някакъв аванс? - Абе брато е ти тоя знак "40" сложи го където искаш!!!