Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Започнали да събират доброволци за войната в Косово. Иванчо чул, че било добре платено и отишъл. В един нещастен ден отишъл на бойното поле стъпил на мина. Няколко дена по-късно се събудил от кома и попитал медицинската сестра: - Жив ли съм? - Да жив сте - отговорила тя. - А цял ли съм? - Мммм да-а-а. Позакърпихме те колкото можахме. - Искам да ви помоля нещо - хайде вижте дали оная ми работа е на място. Медицинската сестра вдигнала чаршафа и с усмивка казала: - Да. Всичко си е на мястото. - А пише ли нещо? - Да. - усмихнато казала тя - Пише "ад". Войника като чул претреперал и изпаднал в кома - 2 месеца. След като дошъл на себе си, тя го попитала: - Какво толкоз казах? Казах ти, че пише "ад". - За това и припаднах. Преди пишеше "Иванчо ебача от Димитровград".
Иванчо и Марийка 2,401 прегледа
Следващ →

Още вицове

Играели си Иванчо, Марийка и Петърчо в един пясъчник и изведнъж Иванчо станал и попитал Петърчо: - Брадчед, ти като порастнеш какъв ще станеш? - Ами ще стана Мутра! - Защо бе брачед? - питал Иванчо. - За да си купя като оня червения Мерцедес ей там отсреща! А ти като порастнеш, Иванчо, къв ще станеш? - питал Петърчо. - Ами аз ще сатна Автоджамбаз. - Защо бе, Иванчо? - питал Петърчо. - За да си открадна като онова червеното BMW дето пред Мерцедеса. - Ами ти каква ще станеш Марийке като порастнеш? - попитал Иванчо. - Ами аз като порастна ще питам кака Петя как се правят свирки, защото и двете коли са нейни! Срещат се двама приятели. - Къде си ходил? - Ами ходих в болницата да се кастрирам. - Защо да се кастрираш? - Ми щото се ожених за еврейка, а пък те нали имат такъв обичай. - Абе, това тяхното не се ли наричаше обрязване, бе? - Ми да де, аз до сега какво говорих. Млад инженер на изпит по техника на безопасност. Изпитващият задава въпрос: - Какво е най-важното в охраната на труда? Отговор на изпитвания. - Гледай работата от далече, ако не искаш да пострадаш. - Застреляйте го, че да не се мъчи. - Докторе! Ние сме частна клиника, а не държавна, тук така не може. В обществената тоалетна влиза един и си държи ръцете вдигнати. Един от пикаещите се обърнал към него: - Нещо да ви помогна? Този с вдигнатите ръце само кимнал. Другия го изпикал, прибрал и пак пита: - Нещо парализа? - Не бе, гнус ме е да го барам...