Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Започнали да събират доброволци за войната в Косово. Иванчо чул, че било добре платено и отишъл. В един нещастен ден отишъл на бойното поле стъпил на мина. Няколко дена по-късно се събудил от кома и попитал медицинската сестра: - Жив ли съм? - Да жив сте - отговорила тя. - А цял ли съм? - Мммм да-а-а. Позакърпихме те колкото можахме. - Искам да ви помоля нещо - хайде вижте дали оная ми работа е на място. Медицинската сестра вдигнала чаршафа и с усмивка казала: - Да. Всичко си е на мястото. - А пише ли нещо? - Да. - усмихнато казала тя - Пише "ад". Войника като чул претреперал и изпаднал в кома - 2 месеца. След като дошъл на себе си, тя го попитала: - Какво толкоз казах? Казах ти, че пише "ад". - За това и припаднах. Преди пишеше "Иванчо ебача от Димитровград".
Иванчо и Марийка 2,403 прегледа
Следващ →

Още вицове

Надпис в стоматологичен кабинет: " Ако си излекувате при нас 32 зъба, 33-тия ще Ви излекуваме безплатно!" Бащата казва на сина си след абитурентската вечер: - Вече си голям, разрешавам ти да запалиш цигара! - Благодаря, тате, но преди две години ги отказах... Георги Атанасов хванал златната рибка, и тя му заговорила: - Моляте, пусни ме, ще ти изпълня едно желание! - Добре. Искам да стана велик журналист. - Аааа не, това е много трудно, искай нещо друго? - Добре. Искам ЦСКА да влезе в Шампионската лига? - И в кой вестник да те назнача? Гадзета де ла Спорт или Ел Мундо Депортиво? На Коледа един гост ти желая - с розова кожичка, да ти дойде в тавичка, да го черпиш с лимонче. И за мене да се сетиш, да ти уважим госта заедно. Милионер си купува замък и пита продавача: - Чувал съм, че тук има призраци. Вярно ли е? - Глупости! Не съм виждал призраци в този замък, макар че живея в него от 300 години.