Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Равинът след края на молитвата в синагогата се обръща към евреите: - Хора! Аз разбрах защо не ни обичат! Ние не умеем да пием. Затова утре нека всеки донесе по бутилка водка, ще изсипем всичко в общ котел и ще се учим да пием. Аврам се прибира вкъщи и казва на Сара, така и така, утре всички трябва да отнесем по бутилка водка и т.н., а Сара му казва: - А ти, Авраме, вземи бутилка вода. Пълен котел с водка, кой ще забележи? Така и направил. На следващия ден отиват евреите в синагогата, всеки излива бутилката в котела. Равинът взема черпака, разбърква, пълни черпака и пробва ... С тъжен поглед оглежда хората и казва: - Дааа ... затова и не ни обичат хората ...
Разни 1,895 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един човек отива при медиум да му погледне в бъдещето и да каже какво го очаква. Застава пред вратата и чука. След малко отвътре се чува: - Кой е? - Бах ти и медиума! - обърнал се и си тръгнал. Карам си колата и усещам, че ме снима видеокамера. Сетих се, че сигурно ме снима за превишена скорост, въпреки че не бях превишил скоростта. Просто за да се убедя в своето предположение завъртях из квартала и пак преминах през същото място, с още по-ниска скорост. Но камерата отново ме щракна. Това ми се стори забавно и минах пред камерата още три пъти със скоростта на костенурка, усмихвайки се в камерата, която ме щракаше всеки път като преминавам. След две седмици получих по пощата пет квитанции за това, че карам без колан... Наташа: - Ех, поручик, още малко да отслабна и ще стана неотразима! - Не си струва, мадам, мъжа не е куче та да се хвърля на кокал! Съвестният и интелигентен читател би разбрал че вълшебните предмети в приказките са илюзия на фантазията! Из "мислите" на деветокласник. Имало едно момче, което пушело мн. трева! Един ден то умряло и естествено отишло в Ада. Там било обрасло в Трева момчето като видяло толкова мн. трева чак не можало да повярва почнало да бере трева да подскача и да си тананика неква тревоманска песен. Набрало си страшно мн. трева и срещнал някакво дяволче и го питал. - Дяволе имаш ли огънче? - Хахаахахах ако имах огънче това Ада ли щеше да е?