Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Надзирател влиза в килията и казва на затворника: - Имаш свиждане. Жена ти! - Коя? - Без вицове? - Какви вицове? Нали лежа за бигамия!
Семейни 2,525 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка, с ръце на очите, казала: - Кой изгаси лампата? - Защо на педалите винаги им варви? - Защото късметът го е страх да им обърне гръб. Прибира се един пияница у дома - кьоркютук пиян, едвам ходи - обичайната картинка. Жена му още от вратата се втурва да помага с каквото може - взима му палтото, отваря му вратите, помага му да седне. Накрая обаче почва да се притеснява, защото той нито й благодари, нито я псува, само мълчи. - Да ти спретна една салатка? - пита съпругата. - Гра-а-а... - Какво каза? . - Гра-а-а... - Ама какво ти е? - Гра-а-а... - Боже, тоз човек, какво му стана, боже... Пържолка да ти опека, телевизора да включа...? - Гра-а-а. . Съпругата се побърква окончателно и звъни на съседа-доктора. - Какво има, Иванова? - Ами, мъж ми току-що се прибра, докторе, и нещо му има, не ще да приказва, само едно "гра" повтаря вече от половин час. - На кръчма ли е бил? - Да. - Налейте му една ракия и ще се оправи. - Ама... - Налейте му една ракия, ви казвам! Отива си жената вкъщи, налива ракия, дава я на мъжа си и пита: - Сега по-добре ли си? - Гра-а-адил Илия килия... Юзър звъни в сервизен магазин: - Ало, много се извинявам, но искам да ви попитам какво да направя, след като мишката ми стигна края на килимчето, а шпагата е още по средата на екрана? - Елате да си купите новата ХХL подложка. Стои си Заекът в сянката на едно вековно дърво и покрай него минал таралежът. Заекът му вика закачливо: -Ей, Тарльо, накъде? -Уф, неми е до закачки, бягай и се пази, в гората се е появил едим много вежлив и много еблив лос, вече пострадаха мечката, вълкът, лисицата, даже и порът, горкият е доста стресиран от случилото се... - едва промълвил и побягнал таралежът. Заекът подигравателно викнал след него: -Е, стига с тези тъпотии, бе рошав, това е пълна идиотщина, стой да си правим компания! Доскучало му на Заека и тръгнал да се прибира - пийнал си отвара от моркови, позяпал тв и се приготвил да си ляга. Сетил се за думите на таралежа и за всеки случай си сложил една коркова тапа в задника. По едно време, тъкмо вече се унасял да спи, когато чул шум от отваряне на шампанско и следните думи: -Добър вечер, Зайко!