Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пелтек влиза в бар и казва: -Е-е-е-е-една бира, моля. - Бармана го погледнал и казал: -В-в-в-в-еднага идва. Дал той бирата на човека и се обърнал да обслужи следващия. -Дай една бира.-казал клиента; -Дадено. - отвърнал бармана. Пелтекът, обаче се усъмнил и попитал човека зад бара; -А-а-ааа-абе ти на м-м-ммен ли се подиграваш? -Н-нн-нее-е-е, аз на дру-у-угуя се пооо-о-о-одигравам
Други 2,214 прегледа
Следващ →

Още вицове

Днес Уикилийкс изесоха информация,че с напускането на президентството, Първанов е изнесъл в куфарчето си ядрени материали ! От правителството на България съобщават,че няма опасност от радиоактивно заразяване за населението на Европа ! Материалите в куфарчето са били документите на разпадналият се проект за АЕЦ-Белене.. По-добре да имаш тъща-скандалджийка, отколкото тъст-каратист. През пустинята пълзят две безопасни игли: - Адска жега е! - оплаква се едната. - Ами, като не си се разкопчала! Турист слуша прогнозата за времето ”… в Сибир минус 45 градуса”. Той не повярвал и звъннал на свой приятел, който живеел там: — Абе там при вас много студено? — Ами, около минус 20, минус 25… — Нима? А по телевизията казаха минус 45? — А, на улицата може и толкова да е… - Е, този престъпник беше лесен за залавяне,- казва полицай.- Той отворил сейфа, измъкнал парите от там, изпил бутилка уиски, изпушил една цигара и оставил отпечатъци от пръстите си. - На бутилката ли? - На асфалта!