Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек спрял на бензиностанция, но докато чакал да се напълни резервоарът, забелязал покрай пътя двама мъже: единият копаел дупка, а другият я запълвал. След като погледал известно време, човекът се приближил и попитал двамата мъже какво правят. Те отговорили: - По принцип трябваше да сме трима: аз копая дупка, Родни засажда в нея едно дръвче и Майк запълва дупката. Ама Родни днес е болен и ние - к`во - да не работим ли?
Разни 2,069 прегледа
Следващ →

Още вицове

От офис на "Фантастико" е задигната фантастична сума при фантастично безхаберие от страна на охраната. ------- - Какво си казали в бандата, обрала "Фантастико"? - Дас ис Фантастиш... ------- Охраната на "Фантастико" е разбрала един час след обира..от новините... ------- Подготовката за Коледните празници е в пълна сила. За последното денонощие са регистрирани три големи обира. След загубата от манчестър юнайтед със 7-1 от ръководството на рома изпратили факс на цска с текст "Не сте сами"! Турист отива в Южна Африка. Решава да отиде на кино. Нарежда се на Опашката пред касата, а там - само негри. По едно време един му казва: - Ама ти май не си тукашен,а? - Да, защо? - Тук е ЮАР, момче! Белите не се редят на опашки, направо влизат в салона. Влязъл туристът направо на партера. Един отгоре му извикал: - Ей,ама ти май не си оттука,а? - Да,как разбрахте? - Че тук никой бял не седи долу. Всички бели са на балкона, долу са негрите. Качил се нашия горе, филмът започнал. По едно време попитал съседа си: - Извинете, къде е тоалетната? - Ей, ама ти май не си оттука,а? Тук няма тоалетни. Всеки пикае през парапета долу, върху главите на негрите. Срам не срам, събул нашия човек панталоните и започнал да пуска вода на главите на черните. По едно време отдолу се чул гневен вик: - Ей, да не съм само аз негър тука бе? Че разклати го малко! Продава се микровълнова печка със запаси от микровълнови дърва. Хриска, прибирай се вкъщи! Купих ти шампоан, да обядваш. Мама - Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ" Бони, в тоалетната сме. Ела да ни донесеш салфетки, моля те. Чао! Чакаме те. - Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ"