Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек спрял на бензиностанция, но докато чакал да се напълни резервоарът, забелязал покрай пътя двама мъже: единият копаел дупка, а другият я запълвал. След като погледал известно време, човекът се приближил и попитал двамата мъже какво правят. Те отговорили: - По принцип трябваше да сме трима: аз копая дупка, Родни засажда в нея едно дръвче и Майк запълва дупката. Ама Родни днес е болен и ние - к`во - да не работим ли?
Разни 2,068 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как се справя жена ти с колата? - Като мълния е! Всички стълбове я привличат! Купил си Вълчо мотор. Още на първия ден в гората решил да се изфука. Видял заека и му казал: - Зайо, хайде да се возим! - Добре бе, Вълчо. Качили се те на мотора и вълка запалил и тръгнали с бясна скорост по горската пътечка. Вълкът вдигнал 100 км в час и пита: - Зайо, напика ли се от страх бе? - Не съм! Вдига вълкът 200 км в час. - Напика ли се бе? - Абе много бавно караш! - казал Зайо. Вдига вълка 300 км в час. - Напика ли се бе? - Неее. - Е сега ще се насереш като ти кажа, че нямам спирачки! Двама пияници пиели в кръчма. Единият казал: - Абе ти много пиеш! - Пия, ама с мярка. - Е, каква ти е мярката? - Пия, докато се насера. Мъжете искат секс, а жените-любов. Но се занимават с едно и също. Пиян спира такси: -Свободен ли си? -ДА! отговаря шофьора. -Тогава, хайде ела да пийнем по едно..