Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Разхождат се група туристи, попадат в едно село.... Водача на групата спира един дядо е го пита: - Нямате ли атракция в селото? - Имахме, имахме ама се ожени в друго село!
Разни 1,129 прегледа
Следващ →

Още вицове

Първи ден: Много хубав ден. Изгуби се жената на шамана. Всички я търсихме, всички я намерихме, всички я имахме. Втори ден: Много хубав ден. Изгуби се дъщерята на вожда. Всички я търсихме, всички я намерихме, всички я имахме. Трети ден: Много лош ден. Как можах да се загубя! Унгарският математик Паул Ердош много обичал да се шегува с напредналата си възраст. По едно време той установил, че аудиторията му се пълни с все повече студенти за лекциите му и казал: - Предполагам, че причината за този интерес не е друга, а за да можете да се гордеете някой ден, че сте присъствали на последната ми лекция. - Госпожице, какви автомобили харесвате? - Такива, дето са с пет колела. - ???? - Когато петото колело е на задната врата. Едно дете отива при дядо си и му казва: - Дядо, какво ще ми дадеш ако успея да накарам един червей да се прибере в дупката си? Старецът се замислил и казал: - 5 лева. Хванали се на бас и излезли в градината. Детето намерило един червей, напръскал го с лак за коса, за да го обездвижи и втрърди и го пъхнал в ямката. Дядото удивен му дал парите и се прибрал в къщата, а хлапето останало да си играе в градината. След около половин час дядото се върнал ухилен и казал: - Ето ти още 5 лева. - Ама дядо, ти забрави ли, че ми даде вече? - Нее.Тези са от баба ти... Между колеги: - Мисля, че ще ме съкращават. - Защо така мислиш? - Преди нямах достъп до jobs.bg, а сега имам..