Един даскал си карал трабанта и изведнъж сфетофарът светнал червено. Огледал се даскалът, видял, че няма никой и понеже бързал, решил да мине. Обаче се ударил с БМВ. Излезли от Бмв-то четири мутри.
Босът: "Старче, са ще те бием"
Даскалът: "Е, сега не виждате ли, че аз съм хилав, а вие сте здрави аз сам, а вие сте четирима ..."
Босът: "Пешо, мини от него"
Пешо минал от него.
Даскалът: "Е, са пак ние сме двама, а вие трима..."
Босът: "Гошо, мини и ти от него!"
Даскалът: "Е са пак ние сме трима, а вие двама.."
Босът: "Офффф, абе я се махай, ние ше се опраим!"
Срещнали се американският и българският президент и решили взаимно да се нарисуват. Българският президент нарисувал американския с едно малко и с едно голямо ухо. Според него американският президент с голямото ухо слушал Конгреса, а с малкото - народа. Американският президент също нарисувал българският президент е едно голямо и едно малко ухо: с голямото българският президент слушал Партията си, а с малкото - парламента.
- Ами народът?! Къде е изобразен народът и отношението ми към него? - недоволен попитал българския президент.
- Не съм забравил - отговорил американският президент. -Просто не ми стигна платното да те нарисувам и под краката!