Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две жени си говорят; -Знаят ли, мъжете колко им са сладки? -Добре че не знаят, иначе сами ще си ги изядът и няма да оставят нищо за нас.
Блондинки 3,023 прегледа
Следващ →

Още вицове

В събота сутринта, жена казва на мъжа си: - Хайде, аз ще си измия главата, а ти измий чиниите и пода. Чапай и Петка седят на масата, пият водка и замезват краставички. При тях се примъква Фурманов: - Охо, другари! Хапвате, пийвате двамката… Я аз да стана трети! - А, не, ти ще си седми. - Как така седми? - Ами шестима вече изгонихме. Мъж с жена си и петгодишното дете се прибират през нощта с колата от гости пийнали. Спира ги КАТ за проверка за алкохол. Мъжът зад волана духа - апаратът показва алкохол! - Не може да бъде, г-н полицай! Апаратът ви е развален. Ето, проверета жена ми! Жената духа - алкохол. - Виждате ли, г-н полицай! Жена ми не е пила. Апаратът ви е развален. Но ако искате, проверете детето. Детето духа - алкохол. Полицаите пуснали хората. Явно апаратът им е повреден. Тръгва семейството и мъжът казва на жена си: - Видя ли, че няма нищо лошо, ако детето удари една водка! Мъжът чистеше пушката, жената се гримираше. И двамата се готвеха за лов... Бил съм и беден и богат. Повярвайте ми - да бъдеш богат е доста по-добре.