Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как се разпознава гинеколога на медицински конгрес? - Само той носи часовник на предмишницата.
Любими Герои 3,165 прегледа
Следващ →

Още вицове

Брежнев се обажда на бай Тошо и му казва: - Искам да видя дали българите обичат Комунистическата партията, но не нагласено, а истински ли е. - Добре - казва му бай Тошо. Ела в България на гости, но се преоблечи така, че никой да не те познае и ще минем по места, които ти посочиш. Тръгват двамата из България преоблечени и Брежнев първо пожелал да отидат в завода за ножове в Нова Загора. Като пристигнали, работниците набързо скалъпили лозунг: "Най-големия нож - за любимия ни вожд". Позачудил се Брежнев и казал: - Много е двусмислено. Дай някъде другаде. Отиват в Перник в завод за павета. Отдалече се четял лозунг: "Най-голямото паве - за любимото ни БКП". Брежнев пак погледнал към Тошо многозначително. - Виж какво, я ме заведи в Лудницата в Раднево. Отиват и отдалече лудите вдигали лозунг: "Ний сме рожба на българо-съветската дружба." Американецът, французинът и бай Ганьо седели на една маса и се надлъгвали. Американецът казал: - Аз в Америка каква голяма подводница си имам! Ако я напълниш с вода, може да плаваш с друга подводница вътре в нея. Французинът казал: - Аз пък в моя хангар във Франция, като светна лампата, около нея започват да кръжат 5,6 боинга. И бай Ганьо казал: - В България пък има един циганин, от село Долно Абланово, дето си навива х*я 5 пъти около кръста и като опъне останалата част, на нея кацат 5 фенера. Другите двама се усъмнили: - Ееее, бай Ганьо, ти пък... ние че лъжем, лъжем, ама ти хептен. Американецът: - Да, аз поизлъгах малко, подводницата ми е мъничка, с дистанционно. Французинът: - Да, и аз излъгах, имам 1 малко хангарче, дето и лампа няма даже. Бай Ганьо: - И аз излъгах, момчета, не беше от Долно Абланово - от Горно беше. 20 февруари, София, сняг... Колеги обсъждат кой как е стигнал до работата, всеки се оплаква, а Петьо казва: - Аз си дойдох съвсем нормално, никакъв сняг по пътя, нито по спирките. - Стига, бе! Лъжеш! - С метрото дойдох. Пряко предаване на хокеен мач. - Уважаеми зрители, словашкия отбор води нашия с десет на нула, но да не се отчайваме, тече четвърта минута от първата третина на мача.... ------ (Женски хокей - Словакия:България 82:0) По-лесно е било да се преброи публиката в залата(37човека), отколкото головете... Загоряла вдовица се обажда в офис за жиголота. От другата страна се обажда мъж и казва - Добър ден какво ще желаете? Вдовицата отговаря: - Искам да си поръчам жиголо... - Предлагаме бързо свършващи и бавно свършващи - вие от кои ще желаете? ... Вечерта се звъни на вратата на вдовицата, тя отваря и поканва най-любезно жиголото, а той още от вратата започва да се съблича и си изхвърля дрехите през прозореца. Жената пита учудено: - Но какво правите това са много скъпи дрехи, пък и са на мода в момента защо ги изхвърляте!? Жиголото отговаря: - Успокойте се - аз докато свърша и на тях ще им мине модата!